Şanlıurfa 22 - Süleymaniye Otobüsü
22 Otobüsü Devyteşti Son Durak Hareket Saatleri
22 Otobüsü Devyteşti Son Durak Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 685 |
Yüzme Havuzu Son Durak
Haliliye
|
2 | 684 |
Süleymaniye Ortaokulu
Haliliye
|
3 | 339 |
Devteyşti
Haliliye
|
4 | 911 | |
5 | 910 | |
6 | 337 |
Şehit Mehmet Arslan
Haliliye
|
7 | 335 |
Damla
Haliliye
|
8 | 333 |
Rezene
Haliliye
|
9 | 331 |
Şehit Ahmet Oktay Günak
Haliliye
|
10 | 820 |
Gap Okulu
Haliliye
|
11 | 329 |
Mehmet Saçlı Okulu
Haliliye
|
12 | 325 |
Sardunya
Haliliye
|
13 | 322 |
Karakoyun Caddesi
Eyyübiye
|
14 | 061 |
Bediüzzaman Mezarlık
Eyyübiye
|
15 | 318 |
Hızmalı
Haliliye
|
16 | 317 |
Şehit Nusret Caddesi
Haliliye
|
17 | 306 |
Topçu Meydanı
Haliliye
|
18 | 001 |
Aktarma Merkezi (T1)
Haliliye
|
22 Otobüsü Toplama Merkezi (T1) Hareket Saatleri
22 Otobüsü Toplama Merkezi (T1) Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 001 |
Aktarma Merkezi (T1)
Haliliye
|
2 | 782 |
Halk Eğitim
Haliliye
|
3 | 305 |
Topçu Meydanı
Haliliye
|
4 | 316 |
Şehit Nusret Caddesi
Haliliye
|
5 | 319 |
Hızmalı
Haliliye
|
6 | 321 |
Defne
Eyyübiye
|
7 | 326 |
Sardunya
Haliliye
|
8 | 673 |
Mehmet Saçlı Okulu
Haliliye
|
9 | 332 |
Şehit Ahmet Oktay Günak
Haliliye
|
10 | 334 |
Rezene
Haliliye
|
11 | 336 |
Şehit İsa Kurt
Haliliye
|
12 | 338 |
Şehit Mehmet Arslan
Haliliye
|
13 | 912 | |
14 | 913 | |
15 | 685 |
Yüzme Havuzu Son Durak
Haliliye
|
Şanlıurfa'da yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi, 22 - Süleymaniye Otobüsü ile ulaşım konusunda harika bir kaynak. Bu otobüs, Eyyübiye ve Haliliye ilçelerinden geçerek Devyteşti Son Durak'a varıyor. Hafta içi ilk sefer saati 05:45 ve cumartesi günü son sefer saati 23:20'dir. Bu otobüs yolcularını Şanlıurfa'nın çeşitli yerlerine götürür; örneğin Şanlıurfa Müzesi, Balıklıgöl, Ulu Camii ve İskenderun Kapısı.
Yol Tarifi, şehirlerdeki toplu taşıma araçları hakkında en güncel bilgileri sunuyor. 22 - Süleymaniye Otobüsü'nü arayanlar Yol Tarifi'nin web sitesinde bu hattaki kalkış / varış saatlerini, geçtiği duraklar ve diğer detaylar hakkında bilgi alabilirler. Ayrıca Yol Tarifi Türkiye'deki tüm şehirler için toplu taşıma ve şehir rehberi olarak da hizmet veriyor. Bu nedenle Yol Tarifi, toplu taşıma ile ulaşmak isteyenler için en iyi şehir rehberidir.
Şanlıurfa Şanlıurfa Otobüseri
Onikiler Eğitim Kampüsü Ring
Eyyübiye
|
|
Şıh Maksut - Şutim
Eyyübiye
Haliliye
|
|
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi
Karaköprü
|
|
Konuklu - Hastane
Eyyübiye
Haliliye
|
|
Otogar - Esentepe - Akabe Toki
Eyyübiye
Karaköprü
Haliliye
|
22 Otobüsü Nerden Geçer?
22 - SÜLEYMANİYE hattı
Eyyübiye,
Haliliye
ilçelerinden geçer.
22 Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
22 - SÜLEYMANİYE otobüsünün
DEVYTEŞTİ SON DURAK yönünde hafta içi ilk seferi saat
05:45'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 22 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
22 Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
22 - SÜLEYMANİYE otobüsünün
DEVYTEŞTİ SON DURAK yönünde Cumartesi günü son seferi saat
23:20'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 22 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.