İett 14YE - Yavuztürk Mahallesi / Ümraniye - Emek Mahallesi Otobüsü
14YE Otobüsü Sarıgazi Garajı Hareket Saatleri
14YE Otobüsü Sarıgazi Garajı Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 201401 |
Sarıgazi Garajı - Sancaktepe - Sondurak Yönü
Sancaktepe
|
2 | 261301 | |
3 | 204412 |
Ordu Caddesi - Sancaktepe - Kartal Yönü
Sancaktepe
|
4 | 205081 |
Mihrican Sokak - Sancaktepe - Kartal Yönü
Sancaktepe
|
5 | 200942 | |
6 | 217991 |
Gediz Sokak - Sancaktepe - Kadıköy Yönü
Sancaktepe
|
7 | 217981 |
Evpa - Sancaktepe - Ümranıye 11P Yönü
Sancaktepe
|
8 | 214381 | |
9 | 214372 | |
10 | 201972 | |
11 | 214352 | |
12 | 214362 | |
13 | 214342 | |
14 | 216542 | |
15 | 214322 | |
16 | 214332 | |
17 | 205041 | |
18 | 214971 | |
19 | 214312 | |
20 | 214302 | |
21 | 214711 | |
22 | 214761 | |
23 | 214751 |
Modoko - Ümraniye - Kadıköy Yönü
Ümraniye
|
24 | 214741 |
İ.m.e.s. - Ümraniye - Kadıköy Yönü
Ümraniye
|
25 | 203751 |
Keyap - Ümraniye - Ümranıye Yönü
Ümraniye
|
26 | 203741 | |
27 | 216972 | |
28 | 214252 | |
29 | 217951 | |
30 | 216961 |
Erol Sokak - Ümraniye - Üsküdar Yönü
Ümraniye
|
31 | 216951 | |
32 | 216942 | |
33 | 222782 | |
34 | 216931 | |
35 | 264051 | |
36 | 222292 | |
37 | 222282 | |
38 | 222272 | |
39 | 402131 |
Tepeüstü - Ümraniye - Üsküdar Yönü
Ümraniye
|
40 | 217131 | |
41 | 222262 | |
42 | 222252 | |
43 | 200531 | |
44 | 261641 | |
45 | 217061 | |
46 | 260112 |
Ümraniye - Ümraniye - Üsküdar Yönü
Ümraniye
|
47 | 261902 | |
48 | 216492 |
Bağ Sokak - Ümraniye - Üsküdar Yönü
Ümraniye
|
49 | 216202 | |
50 | 216192 | |
51 | 219151 | |
52 | 215131 | |
53 | 220161 | |
54 | 223361 | |
55 | 219062 | |
56 | 223371 | |
57 | 205072 | |
58 | 223382 | |
59 | 223391 | |
60 | 223401 | |
61 | 223411 | |
62 | 223421 |
14YE Otobüsü Yavuztürk Siteler Hareket Saatleri
14YE Otobüsü Yavuztürk Siteler Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 223421 | |
2 | 223412 | |
3 | 223402 | |
4 | 223392 | |
5 | 223381 | |
6 | 205071 | |
7 | 223372 | |
8 | 219061 | |
9 | 223362 | |
10 | 223352 | |
11 | 223342 |
Tantavi - Üsküdar - Üsküdar Yönü
Üsküdar
|
12 | 262051 | |
13 | 222171 |
Santral - Ümraniye - Ümranıye Yönü
Ümraniye
|
14 | 222181 | |
15 | 222201 | |
16 | 260111 |
Ümraniye - Ümraniye - Sarıgazı Yönü
Ümraniye
|
17 | 259631 | |
18 | 222221 | |
19 | 222231 |
Atakent - Ümraniye - Sarıgazı Yönü
Ümraniye
|
20 | 222241 | |
21 | 222251 | |
22 | 222261 | |
23 | 401131 |
Tepeüstü - Ümraniye - Sarıgazı Yönü
Ümraniye
|
24 | 222271 | |
25 | 222281 | |
26 | 222291 | |
27 | 216932 | |
28 | 222781 | |
29 | 216941 | |
30 | 216952 | |
31 | 216962 |
Erol Sokak - Ümraniye - Imes Yönü
Ümraniye
|
32 | 217952 | |
33 | 214251 | |
34 | 216971 | |
35 | 216902 | |
36 | 214742 |
İ.m.e.s. - Ümraniye - Sarıgazı Yönü
Ümraniye
|
37 | 214752 |
Modoko - Ümraniye - Sarıgazı Yönü
Ümraniye
|
38 | 214762 | |
39 | 214301 | |
40 | 214311 | |
41 | 214972 | |
42 | 205042 | |
43 | 214331 | |
44 | 216541 | |
45 | 214341 | |
46 | 214361 | |
47 | 214351 | |
48 | 201971 |
Taşkara - Ümraniye - Kadıköy Yönü
Ümraniye
|
49 | 214371 | |
50 | 214381 | |
51 | 217982 |
Evpa - Sancaktepe - Sarıgazı Yönü
Sancaktepe
|
52 | 217992 |
Gediz Sokak - Sancaktepe - S.gazı 11P Yönü
Sancaktepe
|
53 | 200941 | |
54 | 205082 |
Mihrican Sokak - Sancaktepe - Sahınbey Yönü
Sancaktepe
|
55 | 204411 | |
56 | 261301 | |
57 | 201401 |
Sarıgazi Garajı - Sancaktepe - Sondurak Yönü
Sancaktepe
|
Yol Tarifi, Türkiye'deki tüm şehirler için toplu taşıma ve şehir rehberi sunan bir web sitesidir. İstanbul'da yaşayanlar veya ziyaret edenler için Yol Tarifi'nde 14YE - YAVUZTÜRK MAHALLESİ / ÜMRANİYE - EMEK MAHALLESİ otobüsünün çalışma saatleri, kalkış saatleri, geçtiği duraklar ve güzergahlar haritalı olarak bulunabilir. Bu otobüs Sancaktepe, Ümraniye ve Üsküdar ilçelerinden geçer. 14YE otobüsünün SARIGAZİ GARAJI yönünde hafta içi ilk seferi saat 06:30'da başlar ve Cumartesi günü son seferi saat 17:30'da biter.
Yol Tarifi, toplu taşıma ulaşımı için en iyi şehir rehberidir. İstanbul'daki tüm toplu taşıma ulaşım bilgileri haritalı olarak bulunabilir. Bu sayede herhangi bir yere gitmek isteyen kişiler kolayca aradıkları bilgilere ulaşabilirler. Ayrıca Yol Tarifi'nin ücretsiz olan bu hizmetinden faydalanarak herhangi bir yere gitmek isteyen kişiler kendilerine en uygun rotayı seçebilirler.
İstanbul İett Otobüseri
Ferhatpaşa - Soyak Yenişehir
Maltepe
Ümraniye
Ataşehir
|
|
Hadımköy - Mescidi Selam
Eyüpsultan
Esenler
Sultangazi
Arnavutköy
Başakşehir
|
|
Çırçır Metro - Vezneciler
Eyüpsultan
Fatih
|
|
Gürpınar - Avcılar Metrobüs
Avcılar
Esenyurt
Büyükçekmece
Beylikdüzü
|
|
Sultanbeyli Devlet Hast./ Necip Fazıl Metro-İ.m.e.s.
Çekmeköy
Sancaktepe
Sultanbeyli
Ümraniye
|
14YE Otobüsü Nerden Geçer?
14YE - YAVUZTÜRK MAHALLESİ / ÜMRANİYE - EMEK MAHALLESİ hattı
Sancaktepe,
Ümraniye,
Üsküdar
ilçelerinden geçer.
14YE Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
14YE - YAVUZTÜRK MAHALLESİ / ÜMRANİYE - EMEK MAHALLESİ otobüsünün
SARIGAZİ GARAJI yönünde hafta içi ilk seferi saat
06:30'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 14YE hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
14YE Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
14YE - YAVUZTÜRK MAHALLESİ / ÜMRANİYE - EMEK MAHALLESİ otobüsünün
SARIGAZİ GARAJI yönünde Cumartesi günü son seferi saat
17:30'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 14YE hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.