İett 19FS - Ferhatpaşa - Soyak Yenişehir Otobüsü
19FS Otobüsü Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi Hareket Saatleri
19FS Otobüsü Ahmet Emekligil Aile Sağlığı Merkezi Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 207151 | |
2 | 211991 | |
3 | 211981 | |
4 | 211971 | |
5 | 226551 | |
6 | 211462 |
Kılıç Reis - Atasehir - Kadıköy Yönü
Ataşehir
|
7 | 226542 | |
8 | 211472 |
10. Sokak - Atasehir - Kadıköy Yönü
Ataşehir
|
9 | 211482 | |
10 | 226532 | |
11 | 226522 | |
12 | 209692 | |
13 | 226512 | |
14 | 226501 | |
15 | 259291 | |
16 | 210611 | |
17 | 210591 | |
18 | 226671 | |
19 | 226661 | |
20 | 226651 | |
21 | 210031 | |
22 | 208031 | |
23 | 208041 | |
24 | 205641 | |
25 | 205642 | |
26 | 208042 | |
27 | 208032 | |
28 | 205661 |
Nar Çiçeği - Atasehir - Kadıköy Yönü
Ataşehir
|
29 | 205671 | |
30 | 205651 | |
31 | 205691 | |
32 | 205621 | |
33 | 226421 | |
34 | 226411 |
Fevzipaşa - Atasehir - Kadıköy Yönü
Ataşehir
|
35 | 226401 |
Meskenler - Atasehir - Kadıköy Yönü
Ataşehir
|
36 | 226391 | |
37 | 226381 | |
38 | 226371 | |
39 | 210531 | |
40 | 207141 | |
41 | 289081 | |
42 | 228942 | |
43 | 228952 | |
44 | 228991 | |
45 | 228981 | |
46 | 213551 | |
47 | 213581 | |
48 | 211871 | |
49 | 211861 | |
50 | 210111 | |
51 | 208381 | |
52 | 210121 | |
53 | 201071 | |
54 | 216422 | |
55 | 262511 | |
56 | 217832 | |
57 | 217852 | |
58 | 289262 | |
59 | 216292 | |
60 | 217962 |
19FS Otobüsü Sancaktepe Camii Hareket Saatleri
19FS Otobüsü Sancaktepe Camii Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 217961 | |
2 | 289261 | |
3 | 217851 | |
4 | 217831 | |
5 | 217841 | |
6 | 262512 | |
7 | 216423 | |
8 | 201072 | |
9 | 210122 | |
10 | 210112 | |
11 | 211861 | |
12 | 211872 | |
13 | 213582 | |
14 | 213552 | |
15 | 228982 | |
16 | 228992 | |
17 | 228941 | |
18 | 209531 | |
19 | 207142 | |
20 | 210532 | |
21 | 226372 | |
22 | 226382 | |
23 | 226392 | |
24 | 226402 |
Meskenler - Atasehir - Sarıgazı Yönü
Ataşehir
|
25 | 226412 |
Fevzipaşa - Atasehir - Sarıgazı Yönü
Ataşehir
|
26 | 226422 | |
27 | 205622 | |
28 | 205692 | |
29 | 205652 | |
30 | 205672 | |
31 | 205662 | |
32 | 208031 | |
33 | 208041 | |
34 | 205641 | |
35 | 205642 | |
36 | 208042 | |
37 | 208032 | |
38 | 210032 | |
39 | 226652 | |
40 | 226662 | |
41 | 226672 | |
42 | 210592 | |
43 | 210612 | |
44 | 259292 | |
45 | 226502 | |
46 | 226511 | |
47 | 209691 | |
48 | 226521 | |
49 | 226531 | |
50 | 211481 | |
51 | 211471 | |
52 | 226541 | |
53 | 211461 | |
54 | 226552 | |
55 | 211972 | |
56 | 211982 | |
57 | 211992 | |
58 | 207151 |
İstanbul'da yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi, 19FS - Ferhatpaşa - Soyak Yenişehir Otobüsü hattının tüm detaylarını sunuyor. Bu otobüs Ataşehir, Maltepe ve Ümraniye ilçelerinden geçiyor. 19FS otobüsü hafta içi ilk seferi saat 07:15'de AHMET EMEKLİGİL AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ yönünde başlıyor ve Cumartesi günü son seferi saat 22:00'de aynı yöne devam ediyor. 19FS otobüsünün geçtiği duraklar arasında; Ataşehir İskele, Kavacık Meydan, Atakent Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, Çamlıca Mahallesi ve Soyak Yenişehir bulunuyor.
Yol Tarifi, Türkiye'nin her şehrindeki toplu taşıma ulaşım bilgilerini haritalı olarak sunan en kapsamlı şehir rehberidir. Şehirdeki tüm toplu taşıma araçlarının kalkış saatlerini, çalışma saatlerini ve geçtiği durakları görebilirsiniz. 19FS - Ferhatpaşa - Soyak Yenişehir Otobüsü hattı için de bu bilgilere Yol Tarifi üzerinden ulaşabilirsiniz.
İstanbul İett Otobüseri
Fındıklı Mahallesi - Ayrılıkçeşme
Maltepe
Ataşehir
Üsküdar
Kadıköy
|
|
Hadımköy - Mescidi Selam
Eyüpsultan
Esenler
Sultangazi
Arnavutköy
Başakşehir
|
|
Çırçır Metro - Vezneciler
Eyüpsultan
Fatih
|
|
Gürpınar - Avcılar Metrobüs
Avcılar
Esenyurt
Büyükçekmece
Beylikdüzü
|
|
Sultanbeyli Devlet Hast./ Necip Fazıl Metro-İ.m.e.s.
Çekmeköy
Sancaktepe
Sultanbeyli
Ümraniye
|
19FS Otobüsü Nerden Geçer?
19FS - FERHATPAŞA - SOYAK YENİŞEHİR hattı
Ataşehir,
Maltepe,
Ümraniye
ilçelerinden geçer.
19FS Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
19FS - FERHATPAŞA - SOYAK YENİŞEHİR otobüsünün
AHMET EMEKLİGİL AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ yönünde hafta içi ilk seferi saat
07:15'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 19FS hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
19FS Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
19FS - FERHATPAŞA - SOYAK YENİŞEHİR otobüsünün
AHMET EMEKLİGİL AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ yönünde Cumartesi günü son seferi saat
'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 19FS hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.