İett 146 - Boğazköy / Bahçeşehir - Bakırköy Otobüsü
146 Otobüsü Bakırköy Hareket Saatleri
146 Otobüsü Bakırköy Güzergahı
146 Otobüsü Boğazköy Son Durak Hareket Saatleri
146 Otobüsü Boğazköy Son Durak Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 301651 | |
2 | 127541 | |
3 | 126671 | |
4 | 126471 |
İçkent - Basaksehir - Esenkent-Bogazköy Yönü
Başakşehir
|
5 | 131341 |
Boğazköy Tepe - Basaksehir - Bakırköy Yönü
Başakşehir
|
6 | 101951 |
Tepe Villaları - Basaksehir - Bakırköy Yönü
Başakşehir
|
7 | 131351 |
7.Cadde - Basaksehir - Bakırköy Yönü
Başakşehir
|
8 | 102891 |
Anadolu Caddesi - Basaksehir - Bakırköy Yönü
Başakşehir
|
9 | 127532 | |
10 | 102391 | |
11 | 129491 |
Boğazköy Evleri - Basaksehir - Sondurak Yönü
Başakşehir
|
12 | 125611 |
Doğa Evleri - Basaksehir - Bogazköy Yönü
Başakşehir
|
13 | 126261 | |
14 | 128071 | |
15 | 126162 | |
16 | 127972 | |
17 | 130521 | |
18 | 130531 | |
19 | 130542 | |
20 | 103331 | |
21 | 131481 | |
22 | 127491 | |
23 | 122981 | |
24 | 125931 | |
25 | 122972 | |
26 | 176342 | |
27 | 122952 | |
28 | 122941 | |
29 | 122931 | |
30 | 122921 | |
31 | 131901 | |
32 | 177182 |
Park - Esenyurt - Avcılar Yönü
Esenyurt
|
33 | 122912 |
Sonevler - Esenyurt - Avcılar Yönü
Esenyurt
|
34 | 122901 | |
35 | 122892 |
Su Deposu - Esenyurt - Avcılar Yönü
Esenyurt
|
36 | 130411 | |
37 | 127151 | |
38 | 131751 | |
39 | 132001 | |
40 | 103441 | |
41 | 122791 |
Türksan - Avcilar - Avcılar Yönü
Avcılar
|
42 | 123681 | |
43 | 127911 | |
44 | 122771 |
İgs - Avcilar - Avcılar Yönü
Avcılar
|
45 | 101461 | |
46 | 181122 | |
47 | 122761 | |
48 | 130861 | |
49 | 122171 | |
50 | 122751 | |
51 | 122741 | |
52 | 122703 |
Küçükçekmece (E5) - Küçükçekmece - Sırınevler Yönü
Küçükçekmece
|
53 | 122681 | |
54 | 122671 | |
55 | 122601 |
Bağlar - Bakirköy - Sırınevler Yönü
Bakırköy
|
56 | 122611 |
Beşyol - Küçükçekmece - Sırınevler Yönü
Küçükçekmece
|
57 | 122621 |
Sefaköy - Bakirköy - Sırınevler Yönü
Bakırköy
|
58 | 122631 | |
59 | 122641 | |
60 | 122651 | |
61 | 183501 |
Kuleli - Bakirköy - Sırınevler Yönü
Bakırköy
|
62 | 111042 | |
63 | 111031 | |
64 | 131512 | |
65 | 111251 |
İncirli - Bakirköy - Bakırköy Yönü
Bakırköy
|
66 | 122162 |
Dikilitaş - Bakirköy - Bakırköy Yönü
Bakırköy
|
67 | 122152 |
Klinik - Bakirköy - Bakırköy Yönü
Bakırköy
|
68 | 122181 | |
69 | 122191 |
Yücetarla - Bakirköy - Bakırköy Yönü
Bakırköy
|
70 | 122121 | |
71 | 122131 | |
72 | 131941 |
Bakırköy - Bakirköy - Incırlı Yönü
Bakırköy
|
İstanbul'da yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi çok kullanışlı bir web sitesi. İstanbul'da toplu taşıma ile ulaşım bilgileri Yol Tarifi aracılığıyla haritalı olarak bulunabilir. Örneğin, 146 - BOĞAZKÖY / BAHÇEŞEHİR - BAKIRKÖY otobüsü Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Esenyurt ve Küçükçekmece ilçelerinden geçer. Bu otobüs Bakırköy yönünde hafta içi ilk seferi saat 00:00'da başlar ve Cumartesi günü son seferi saat 23:30'da biter. Ayrıca bu otobüs ile Bakırköy'e ulaşarak Boğaz'a kadar gidebilir, Esenyurt'taki AVM'lere gidebilir veya Başakşehir'deki alışveriş merkezlerine gitmek mümkün.
Yol Tarifi sadece İstanbul için değil; Türkiye'nin tüm şehirleri için toplu taşıma ve şehir rehberi sunuyor. Yol Tarifi'ni kullanarak istediğiniz şehirdeki toplu taşıma hatlarının kalkış saatlerini, çalışma saatlerini, güzergahlarını ve geçtiği durakları haritalar üzerinde bulabilirsiniz. Yol Tarifi, toplu taşıma ulaşım için en iyi şehir rehberidir!
İstanbul İett Otobüseri
Ferhatpaşa - Soyak Yenişehir
Maltepe
Ümraniye
Ataşehir
|
|
Hadımköy - Mescidi Selam
Eyüpsultan
Esenler
Sultangazi
Arnavutköy
Başakşehir
|
|
Çırçır Metro - Vezneciler
Eyüpsultan
Fatih
|
|
Gürpınar - Avcılar Metrobüs
Avcılar
Esenyurt
Büyükçekmece
Beylikdüzü
|
|
Sultanbeyli Devlet Hast./ Necip Fazıl Metro-İ.m.e.s.
Çekmeköy
Sancaktepe
Sultanbeyli
Ümraniye
|
146 Otobüsü Nerden Geçer?
146 - BOĞAZKÖY / BAHÇEŞEHİR - BAKIRKÖY hattı
Avcılar,
Bahçelievler,
Bakırköy,
Başakşehir,
Esenyurt,
Küçükçekmece
ilçelerinden geçer.
146 Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
146 - BOĞAZKÖY / BAHÇEŞEHİR - BAKIRKÖY otobüsünün
BAKIRKÖY yönünde hafta içi ilk seferi saat
00:00'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 146 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
146 Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
146 - BOĞAZKÖY / BAHÇEŞEHİR - BAKIRKÖY otobüsünün
BAKIRKÖY yönünde Cumartesi günü son seferi saat
23:30'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 146 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.