Eshot 951 - Lozan Meydanı - Konak Otobüsü
951 Otobüsü Konak Hareket Saatleri
951 Otobüsü Konak Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 10021 |
Bahribaba
Konak
|
2 | 10145 |
Kız Lisesi
Konak
|
3 | 10147 |
Karataş Anadolu Lisesi
Konak
|
4 | 10117 |
Hisarönü
Konak
|
5 | 10121 |
Çankaya
Konak
|
6 | 10349 |
Mürsel Paşa
Konak
|
7 | 10385 |
Çayırlı Bahçe
Konak
|
8 | 10387 |
Kahramanlar Dispanser
Konak
|
9 | 10389 |
Mimar Sinan
Konak
|
10 | 10391 |
26 Ağustos Kapısı
Konak
|
11 | 10332 |
Lozan
Konak
|
12 | 10324 |
Montrö
Konak
|
951 Otobüsü Lozan Meydanı Hareket Saatleri
951 Otobüsü Lozan Meydanı Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 10324 |
Montrö
Konak
|
2 | 10327 |
Lozan
Konak
|
3 | 10390 |
26 Ağustos Kapısı
Konak
|
4 | 10388 |
Mimar Sinan
Konak
|
5 | 10386 |
Dispanser
Konak
|
6 | 10384 |
Çayırlı Bahçe
Konak
|
7 | 10350 |
Mürsel Paşa
Konak
|
8 | 10128 |
Çardak
Konak
|
9 | 10126 |
Borsa
Konak
|
10 | 10102 |
İskele
Konak
|
11 | 10148 |
Karataş Anadolu Lisesi
Konak
|
12 | 10146 |
Kız Lisesi
Konak
|
13 | 10021 |
Bahribaba
Konak
|
İzmir'de yaşayanlar ve ziyaretçiler için Yol Tarifi, İzmir'in en kullanışlı toplu taşıma aracı olan Eshot 951 - Lozan Meydanı - Konak Otobüsünün kalkış saatleri, çalışma saatleri, güzergahları ve geçtiği duraklar hakkında bilgi sunmaktadır. Eshot 951 - Lozan Meydanı - Konak Otobüsü, Konak ilçelerinden geçmektedir. Hafta içi ilk seferi saat 06:30'da başlayan otobüs, Cumartesi günü son seferi saat 19:19'da bitmektedir. Bu otobüs ile şehir merkezinden Alsancak, Kordon, Bostanlı ve Bornova'ya ulaşmak mümkündür. Yol Tarifi, toplu taşıma ulaşımı için Türkiye'nin en iyi şehir rehberidir. Türkiye'nin tüm şehirlerindeki toplu taşıma araçlarının kalkış saatleri, çalışma saatleri, güzergahları ve geçtiği duraklar haritalar üzerinde bulunabilmektedir. İzmir'de de bu otobüs hattını arayanlar Yol Tarifi sitesini kullanarak kolayca bu bilgilere ulaşabilirler.
İzmir Eshot Otobüseri
Toki - Menemen Aktarma Merkezi
Menemen
|
|
Beydağ-Ödemiş
Ödemiş
Beydağ
|
|
R.şevket İnce Mah. - Salhane Aktarma Merkezi
Bayraklı
Konak
|
|
Çınartepe - Şirinyer Aktarma Merkezi
Konak
Buca
|
|
Gaziemir İlçe Terminali - Konak
Gaziemir
Karabağlar
Konak
Buca
|
951 Otobüsü Nerden Geçer?
951 - LOZAN MEYDANI - KONAK hattı
Konak
ilçelerinden geçer.
951 Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
951 - LOZAN MEYDANI - KONAK otobüsünün
KONAK yönünde hafta içi ilk seferi saat
06:30'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 951 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
951 Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
951 - LOZAN MEYDANI - KONAK otobüsünün
KONAK yönünde Cumartesi günü son seferi saat
19:19'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 951 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.