Eshot 787 - Osmanlar - Bayındır Otobüsü
787 Otobüsü Bayındır Hareket Saatleri
787 Otobüsü Bayındır Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 13995 |
Bayındır Son Durak
Bayındır
|
2 | 11809 |
Bayındır
Bayındır
|
3 | 11802 |
Güven
Bayındır
|
4 | 11800 |
Bayındır Fatih İlkokulu
Bayındır
|
5 | 11798 | |
6 | 11796 |
Sokullu
Bayındır
|
7 | 11780 |
Bayındır Çınar
Bayındır
|
8 | 15642 |
Bayındır Gül
Bayındır
|
9 | 15640 |
Bayındır Zeytin
Bayındır
|
10 | 15637 |
Çikoop
Bayındır
|
11 | 11778 |
Çiçekçiler
Bayındır
|
12 | 11776 |
Karahalilli
Bayındır
|
13 | 11774 |
Furunlu Yedikavak
Bayındır
|
14 | 11772 |
Furunlu Yolu
Bayındır
|
15 | 11770 |
Furunlu Tulumba
Bayındır
|
16 | 15457 |
Elifli Sera
Bayındır
|
17 | 11768 |
Elifli
Bayındır
|
18 | 11766 |
Yeşilova Köy Yolu
Bayındır
|
19 | 11788 |
Canlı Çınar
Bayındır
|
20 | 11764 |
Canlı Çıkış
Bayındır
|
21 | 11760 |
Canlı Park
Bayındır
|
22 | 11752 |
Canlı Kahveler
Bayındır
|
23 | 11758 |
Yakapınar Giriş
Bayındır
|
24 | 11786 |
Mezarlık
Bayındır
|
25 | 11784 |
Benzinlik
Bayındır
|
26 | 11782 |
Sera
Bayındır
|
27 | 13768 |
Kızılcaova Yol Ayrımı
Bayındır
|
28 | 13770 |
Kızılcaova Yolu
Bayındır
|
29 | 13772 |
Kızılcaova İstiklal
Bayındır
|
30 | 13721 |
Kızılcaova Merkez
Bayındır
|
31 | 13778 |
Dernekli
Bayındır
|
32 | 11756 |
Kızılcaova
Bayındır
|
33 | 13780 |
Çınardibi Yolu
Bayındır
|
34 | 13776 |
Çınardibi Papatya
Bayındır
|
35 | 13782 |
Çınardibi Giriş
Bayındır
|
36 | 13784 |
Çınardibi Merkez
Bayındır
|
37 | 13786 |
Çınardibi Çıkış
Bayındır
|
38 | 16132 |
Osmanlar Yolu
Bayındır
|
39 | 13788 |
Osmanlar Son Durak
Bayındır
|
787 Otobüsü Osmanlar Hareket Saatleri
787 Otobüsü Osmanlar Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 13788 |
Osmanlar Son Durak
Bayındır
|
2 | 16133 |
Osmanlar Yolu
Bayındır
|
3 | 13787 |
Çınardibi Çıkış
Bayındır
|
4 | 13785 |
Çınardibi Merkez
Bayındır
|
5 | 13783 | |
6 | 13777 |
Çınardibi Papatya
Bayındır
|
7 | 13781 |
Çınardibi Yolu
Bayındır
|
8 | 13778 |
Dernekli
Bayındır
|
9 | 13724 |
Kızılcaova Merkez
Bayındır
|
10 | 13773 |
Kızılcaova İstiklal
Bayındır
|
11 | 13771 |
Kızılcaova Yolu
Bayındır
|
12 | 13769 |
Kızılcaova Yol Ayrımı
Bayındır
|
13 | 11757 |
Kızılcaova
Bayındır
|
14 | 11783 |
Sera
Bayındır
|
15 | 11785 |
Benzinlik
Bayındır
|
16 | 11787 |
Mezarlık
Bayındır
|
17 | 11759 |
Yakapınar Giriş
Bayındır
|
18 | 11761 |
Canlı Kahveler
Bayındır
|
19 | 11753 |
Canlı Park
Bayındır
|
20 | 11765 |
Canlı Çıkış
Bayındır
|
21 | 11789 |
Canlı Çınar
Bayındır
|
22 | 11767 |
Yeşilova Köy Yolu
Bayındır
|
23 | 11769 |
Elifli
Bayındır
|
24 | 15456 |
Elifli Sera
Bayındır
|
25 | 11771 |
Furunlu Tulumba
Bayındır
|
26 | 11773 |
Furunlu Yolu
Bayındır
|
27 | 11775 |
Furunlu Yedikavak
Bayındır
|
28 | 11777 |
Karahalilli
Bayındır
|
29 | 11779 |
Çiçekçiler
Bayındır
|
30 | 15638 |
Çikoop
Bayındır
|
31 | 15639 |
Bayındır Zeytin
Bayındır
|
32 | 15641 |
Bayındır Gül
Bayındır
|
33 | 11781 |
Bayındır Çınar
Bayındır
|
34 | 11797 |
Sokullu
Bayındır
|
35 | 11799 | |
36 | 11801 |
Bayındır Fatih İlkokulu
Bayındır
|
37 | 11803 |
Bayındır Jandarma
Bayındır
|
38 | 11805 |
Bayındır Fatih İlkokulu
Bayındır
|
39 | 11807 |
Bayındır Devlet Hastanesi
Bayındır
|
40 | 13995 |
Bayındır Son Durak
Bayındır
|
İzmir'de yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi çok kullanışlı bir web sitesi. Yol Tarifi, İzmir'deki tüm toplu taşıma ve şehir rehberi bilgilerini sunuyor. Örneğin, 787 - OSMANLAR - BAYINDIR otobüsünün kalkış saatleri, çalışma saatleri, güzergahları ve geçtiği duraklar haritalı olarak bulunabilir. Bu otobüs hafta içi ilk seferi 08:10'da BAYINDIR yönünde başlarken, Cumartesi günü son seferi 17:30'da BAYINDIR yönünde bitiyor. Bu otobüs ile Osmanlar ve Bayındır arasında gidip gelmek mümkün. Ayrıca bu otobüs Osmanlar'dan geçerken; Kadifekale, Konak Meydanı, Kordon, Alsancak ve Karataş gibi pek çok popüler noktaya da uğrayabiliyor.
Yol Tarifi'ni kullanmak çok kolay! Sadece şehir adını veya otobüs numarasını arama kutusuna girin ve size verilen bilgilerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Yol Tarifi Türkiye'nin her şehri için toplu taşıma ulaşım bilgilerini haritalar üzerinde sunuyor. Bu sayede herkes en hızlı ve en kolay şekilde ulaşmak istedikleri yere varabiliyor. Yol Tarifi'nin toplu taşıma ulaşım için en iyi şehir rehberi olduğunu söylemek hiçte abartı değil!
İzmir Eshot Otobüseri
Toki - Menemen Aktarma Merkezi
Menemen
|
|
Tire-Torbalı Aktarma Merkezi
Torbalı
Tire
|
|
R.şevket İnce Mah. - Salhane Aktarma Merkezi
Bayraklı
Konak
|
|
Çınartepe - Şirinyer Aktarma Merkezi
Konak
Buca
|
|
Gaziemir İlçe Terminali - Konak
Gaziemir
Karabağlar
Konak
Buca
|
787 Otobüsü Nerden Geçer?
787 - OSMANLAR - BAYINDIR hattı
,
Bayındır
ilçelerinden geçer.
787 Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
787 - OSMANLAR - BAYINDIR otobüsünün
BAYINDIR yönünde hafta içi ilk seferi saat
08:10'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 787 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
787 Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
787 - OSMANLAR - BAYINDIR otobüsünün
BAYINDIR yönünde Cumartesi günü son seferi saat
17:30'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 787 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.