Eshot 650 - Fuar İzmir - Balçova Otobüsü
650 Otobüsü Balçova Hareket Saatleri
650 Otobüsü Balçova Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 50176 |
Balçova Son Durak
Balçova
|
2 | 50197 |
Termal
Balçova
|
3 | 51968 |
Spor Salonu
Balçova
|
4 | 50199 |
Korutürk
Balçova
|
5 | 50020 |
Dörtyol
Balçova
|
6 | 50018 |
Hoca
Balçova
|
7 | 50016 |
Teleferik
Balçova
|
8 | 50014 |
İş Bankası Evleri
Balçova
|
9 | 50012 |
Molla Kuyusu
Balçova
|
10 | 50010 |
Balçova Kahveler
Balçova
|
11 | 50008 |
Beyaz
Balçova
|
12 | 50004 |
Fahrettin Altay Meydan 9
Karabağlar
|
13 | 10182 |
Fahrettin Altay Meydan 5
Konak
|
14 | 10178 | |
15 | 50130 |
Üçkuyular İskele Son Durak
Balçova
|
16 | 14501 |
Moda
Balçova
|
17 | 14602 |
Fuar İzmir
Gaziemir
|
650 Otobüsü Fuar İzmir Hareket Saatleri
650 Otobüsü Fuar İzmir Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 14602 |
Fuar İzmir
Gaziemir
|
2 | 14500 |
Moda
Balçova
|
3 | 50130 |
Üçkuyular İskele Son Durak
Balçova
|
4 | 10199 | |
5 | 10177 |
Hava Hastanesi
Konak
|
6 | 50007 |
Fahrettin Altay Meydan 2
Balçova
|
7 | 50011 |
Balçova Kahveler
Balçova
|
8 | 50013 |
Molla Kuyusu
Balçova
|
9 | 50017 |
Teleferik
Balçova
|
10 | 50019 |
Hoca
Balçova
|
11 | 50021 |
Dörtyol
Balçova
|
12 | 50196 |
Korutürk
Balçova
|
13 | 52095 |
Spor Salonu
Balçova
|
14 | 50198 |
Termal
Balçova
|
15 | 50176 |
Balçova Son Durak
Balçova
|
İzmir'de yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi, 650 - FUAR İZMİR - BALÇOVA otobüsünün çalışma saatleri, kalkış ve varış saatleri, geçtiği duraklar gibi bilgileri haritalı olarak sunuyor. 650 - FUAR İZMİR - BALÇOVA otobüsü Balçova, Gaziemir, Karabağlar ve Konak ilçelerinden geçer. Hafta içi ilk seferi saat 07:25'da başlarken, Cumartesi günü son seferi saat 23:20'da bitiyor. Bu otobüs ile İzmir Fuarı, Balçova Belediyesi, Ata Parkı, Gaziemir Belediyesi gibi birkaç yer görülebilir.
Yol Tarifi, Türkiye'nin her şehri için toplu taşıma ve şehir rehberi sunan en iyi web sitesidir. Ziyaret edilmek istenen şehirdeki toplu taşıma ile ulaşım bilgilerini aramak için Yol Tarifi'ni kullanabilirsiniz. Yol Tarifi'nin haritalı olarak sunduğu bu bilgiler sayesinde istenilen yere kolayca ulaşabilirsiniz.
İzmir Eshot Otobüseri
Toki - Menemen Aktarma Merkezi
Menemen
|
|
Beydağ-Ödemiş
Ödemiş
Beydağ
|
|
Karaçam - Evka3 Metro
Bornova
|
|
Çınartepe - Şirinyer Aktarma Merkezi
Konak
Buca
|
|
R.şevket İnce Mah. - Salhane Aktarma Merkezi
Bayraklı
Konak
|
650 Otobüsü Nerden Geçer?
650 - FUAR İZMİR - BALÇOVA hattı
Balçova,
Gaziemir,
Karabağlar,
Konak
ilçelerinden geçer.
650 Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
650 - FUAR İZMİR - BALÇOVA otobüsünün
BALÇOVA yönünde hafta içi ilk seferi saat
07:25'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 650 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
650 Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
650 - FUAR İZMİR - BALÇOVA otobüsünün
BALÇOVA yönünde Cumartesi günü son seferi saat
23:20'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 650 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.