İett SB - Ahmet Yesevi Mah. - Mehmet Akif Ersoy Mah. Otobüsü

SB Otobüsü Gecem Sokak Hareket Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar
İstanbul'un Sultanbeyli ilçesinde, Yol Tarifi web sitesinde SB - AHMET YESEVİ MAH. - MEHMET AKİF ERSOY MAH. otobüsü hakkında bilgiler mevcuttur. Bu otobüs GECEM SOKAK yönünde hafta içi ilk seferi saat 06:15'de başlar ve Cumartesi günü son seferi saat 15:35'de biter. Otobüs, Sultanbeyli ilçesinin çeşitli noktaları arasında geçer ve bu sayede şehirdeki önemli mekanlara ulaşım kolaylaşır. Örneğin, otobüs Yeşilpark AVM, Atakent Mahallesi, Sultanbeyli Belediyesi, Akasya AVM ve Kavacık Mahallesi gibi yerleri kapsar. Yol Tarifi web sitesi, Türkiye'deki tüm şehirler için toplu taşıma ve şehir rehberi sunmaktadır. Bu şehir için de toplu taşıma ile ulaşım bilgilerini haritalı olarak bulabilirsiniz. Bu sayede bu otobüsü arayanlar Yol Tarifi'ni kullanarak en hızlı ve kolay yoldan ulaşabilirler. Ayrıca Yol Tarifi, toplu taşıma ulaşım için en iyi şehir rehberidir.

İstanbul İett Otobüseri

Güngören Bahçelievler Arnavutköy Zeytinburnu Bakırköy
Şişli Beyoğlu
Bahçelievler Bakırköy Bağcılar
Güngören Bahçelievler Bakırköy Bağcılar

SB Otobüsü Nerden Geçer?

SB - AHMET YESEVİ MAH. - MEHMET AKİF ERSOY MAH. hattı Sultanbeyli ilçelerinden geçer.

SB Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?

SB - AHMET YESEVİ MAH. - MEHMET AKİF ERSOY MAH. otobüsünün GECEM SOKAK yönünde hafta içi ilk seferi saat 'dadır. Detaylı bilgi için yukarıda verilen SB hattının çalışma saatleri tablosuna bakınız.

SB Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?

SB - AHMET YESEVİ MAH. - MEHMET AKİF ERSOY MAH. otobüsünün GECEM SOKAK yönünde Cumartesi günü son seferi saat 15:35'dadır. Detaylı bilgi için yukarıda verilen SB hattının çalışma saatleri tablosuna bakınız.