İett 94 - İbni Sina İlkokulu - Zeytinburnu Otobüsü

94 Otobüsü Zeytinburnu Hareket Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

94 Otobüsü Zeytinburnu Güzergahı

94 Otobüsü İbni Sina İlkokulu Hareket Saatleri

Hafta İçi
06:45
07:20
Cumartesi
Pazar
İstanbul'da yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi, Bakırköy ilçesinden geçen 94 - İBNİ SİNA İLKOKULU - ZEYTİNBURNU otobüsü hakkında önemli bilgiler sunuyor. Bu otobüs, Zeytinburnu'ndan Bakırköy'e kadar olan yolculuğunu hafta içi saat 09:00'da başlatıyor ve Cumartesi günü saat 18:45'de son buluyor. Bu hat, Zeytinburnu Cevizli, Bakırköy İskele, Bakırköy Pazaryeri, Bakırköy Merkez Mahallesi, Bakırköy İstanbul Hastanesi ve Bakırköy Halkalı Caddesi gibi duraklar arasında geçiyor. Yol Tarifi, toplu taşıma ulaşım için en iyi şehir rehberi olarak hizmet veriyor. Bu sayfada listelenen tüm otobüslerin kalkış saatleri, çalışma saatleri ve geçtiği duraklar haritalı olarak bulunabiliyor. Ayrıca bu sayfadan toplu taşıma ile ulaşmak isteyenler Yol Tarifi'ni kullanarak en yakın duraklara veya istedikleri yere nasıl ulaşacaklarını da öğrenebiliyor.

İstanbul İett Otobüseri

Güngören Bahçelievler Arnavutköy Zeytinburnu Bakırköy
Şişli Beyoğlu
Bahçelievler Bakırköy Bağcılar
Eyüpsultan Şişli Esenler Kağıthane Bağcılar Beyoğlu

94 Otobüsü Nerden Geçer?

94 - İBNİ SİNA İLKOKULU - ZEYTİNBURNU hattı Bakırköy ilçelerinden geçer.

94 Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?

94 - İBNİ SİNA İLKOKULU - ZEYTİNBURNU otobüsünün ZEYTİNBURNU yönünde hafta içi ilk seferi saat 'dadır. Detaylı bilgi için yukarıda verilen 94 hattının çalışma saatleri tablosuna bakınız.

94 Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?

94 - İBNİ SİNA İLKOKULU - ZEYTİNBURNU otobüsünün ZEYTİNBURNU yönünde Cumartesi günü son seferi saat 'dadır. Detaylı bilgi için yukarıda verilen 94 hattının çalışma saatleri tablosuna bakınız.