İett 93M - Zeytinburnu - Mecidiyeköy Otobüsü
93M Otobüsü Mecidiyeköy Avm Hareket Saatleri
93M Otobüsü Mecidiyeköy Avm Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 301571 | |
2 | 118192 | |
3 | 118181 | |
4 | 118117 | |
5 | 118802 | |
6 | 121272 | |
7 | 118792 | |
8 | 118782 | |
9 | 177631 | |
10 | 118762 | |
11 | 118663 | |
12 | 118724 |
Nişangah - Kagithane - Topkapı Yönü
Kağıthane
|
13 | 118711 |
Cemal Kamacı - Kagithane - Topkapı Yönü
Kağıthane
|
14 | 118683 | |
15 | 118652 | |
16 | 117555 | |
17 | 120974 |
Ayvansaray - Eyüpsultan - Topkapı Yönü
Eyüpsultan
|
18 | 120884 | |
19 | 120742 | |
20 | 121031 | |
21 | 106072 | |
22 | 106852 | |
23 | 107782 |
Mevlanakapı - Zeytinburnu - Zeytınburnu Yönü
Zeytinburnu
|
24 | 107792 |
Kozlu - Zeytinburnu - Zeytınburnu Yönü
Zeytinburnu
|
25 | 107802 |
Silivrikapı - Zeytinburnu - Zeytınburnu Yönü
Zeytinburnu
|
26 | 132692 | |
27 | 107812 |
Belgradkapı - Zeytinburnu - Zeytınburnu Yönü
Zeytinburnu
|
28 | 107822 |
Göğüs Hastanesi - Zeytinburnu - Zeytınburnu Yönü
Zeytinburnu
|
29 | 107832 | |
30 | 107842 |
Olivium - Zeytinburnu - Zeytınburnu Yönü
Zeytinburnu
|
31 | 107852 | |
32 | 108752 | |
33 | 176791 | |
34 | 176911 | |
35 | 108302 |
Merv Caddesi - Zeytinburnu - Zeytınburnu Yönü
Zeytinburnu
|
36 | 108742 | |
37 | 107872 |
Sümer - Zeytinburnu - Zeytınburnu Yönü
Zeytinburnu
|
38 | 107882 | |
39 | 108721 | |
40 | 165171 |
Adnan Kahveci Sokak - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
41 | 108322 |
Zeytinburnu Tek - Zeytinburnu - Zeytınburnu Yönü
Zeytinburnu
|
42 | 108312 | |
43 | 109182 |
Bozkurt - Zeytinburnu - Zeytınburnu Yönü
Zeytinburnu
|
44 | 109282 |
Matbaacılar - Zeytinburnu - Zeytınburnu Yönü
Zeytinburnu
|
45 | 107892 | |
46 | 111941 | |
47 | 104112 | |
48 | 180501 | |
49 | 308211 |
93M Otobüsü Zeytinburnu Hareket Saatleri
93M Otobüsü Zeytinburnu Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 308211 | |
2 | 108831 |
Çırpıcı - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
3 | 109261 |
Yeşiltepe - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
4 | 109271 |
Buz Pisti - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
5 | 108711 | |
6 | 109281 |
Matbaacılar - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
7 | 109181 |
Bozkurt - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
8 | 108311 |
Denizatı Siteleri - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
9 | 108321 |
Zeytinburnu Tek - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
10 | 108722 | |
11 | 109191 | |
12 | 109201 | |
13 | 109211 | |
14 | 177221 | |
15 | 110261 |
Kazlıçeşme Sanat - Zeytinburnu - Kazlıçesme Yönü
Zeytinburnu
|
16 | 109231 |
Yenidoğan - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
17 | 109241 |
Gökalp - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
18 | 109251 | |
19 | 108751 | |
20 | 107851 | |
21 | 107841 |
Olivium - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
22 | 107831 | |
23 | 107821 |
Göğüs Hastanesi - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
24 | 107811 |
Belgradkapı - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
25 | 132691 | |
26 | 107801 |
Silivrikapı - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
27 | 107791 |
Kozlu - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
28 | 107781 |
Mevlanakapı - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
29 | 106851 | |
30 | 106071 | |
31 | 107402 | |
32 | 121022 | |
33 | 120883 |
Şehitlik - Eyüpsultan - Mecıdıyeköy Yönü
Eyüpsultan
|
34 | 120973 |
Ayvansaray - Eyüpsultan - Mecıdıyeköy Yönü
Eyüpsultan
|
35 | 180761 | |
36 | 180771 | |
37 | 118651 | |
38 | 118681 | |
39 | 118712 | |
40 | 118723 | |
41 | 118664 | |
42 | 118761 | |
43 | 177621 | |
44 | 118791 | |
45 | 121271 | |
46 | 118801 | |
47 | 118118 | |
48 | 301371 | |
49 | 301571 |
İstanbul'da yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi, 93M - Zeytinburnu - Mecidiyeköy otobüsünün kalkış ve varış saatleri, geçtiği duraklar ve çalışma saatleri hakkında bilgi sunan harika bir web sitesidir. 93M otobüsü Bakırköy, Beyoğlu, Eyüpsultan, Fatih, Kağıthane, Zeytinburnu ve Şişli ilçelerinden geçer. 93M otobüsünün MECİDİYEKÖY AVM yönünde hafta içi ilk seferi saat 06:45'da başlar ve Cumartesi günü son seferi saat 23:40'da biter. Bu otobüs ile Sultanahmet Meydanı, Topkapı Sarayı, Galata Kulesi gibi İstanbul'un önemli yerlerine ulaşmak mümkündür.
Yol Tarifi'ni kullanarak toplu taşıma ulaşım bilgilerini haritalı olarak bulabilirsiniz. Türkiye'nin her şehri için toplu taşıma ve şehir rehberi sunan Yol Tarifi, en iyi şehir rehberidir. Yol Tarifi ile İstanbul'daki tüm toplu taşıma araçlarına ulaşmak kolaydır.
İstanbul İett Otobüseri
Acarlar Sitesi / Ataşehir - Kadıköy
Ataşehir
Kadıköy
|
|
Cevizlibağ - İstanbul Havalimanı
Güngören
Bahçelievler
Arnavutköy
Zeytinburnu
Bakırköy
|
|
Hasköy - Taksim
Şişli
Beyoğlu
|
|
Batışehir - Yenibosna Metro
Bahçelievler
Bakırköy
Bağcılar
|
|
15 Temmuz Mahallesi - Mecidiyeköy
Eyüpsultan
Şişli
Esenler
Kağıthane
Bağcılar
Beyoğlu
|
93M Otobüsü Nerden Geçer?
93M - ZEYTİNBURNU - MECİDİYEKÖY hattı
Bakırköy,
Beyoğlu,
Eyüpsultan,
Fatih,
Kağıthane,
Zeytinburnu,
Şişli
ilçelerinden geçer.
93M Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
93M - ZEYTİNBURNU - MECİDİYEKÖY otobüsünün
MECİDİYEKÖY AVM yönünde hafta içi ilk seferi saat
06:45'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 93M hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
93M Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
93M - ZEYTİNBURNU - MECİDİYEKÖY otobüsünün
MECİDİYEKÖY AVM yönünde Cumartesi günü son seferi saat
23:40'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 93M hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.