İett 89 - K.s.s. Hastanesi/Atakent-Aksaray Otobüsü
89 Otobüsü Aksaray Peron Hareket Saatleri
89 Otobüsü Aksaray Peron Güzergahı
89 Otobüsü Kanuni Sultan Süleyman Hareket Saatleri
89 Otobüsü Kanuni Sultan Süleyman Güzergahı
İstanbul'da yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi, toplu taşıma ve şehir rehberi sunan harika bir web sitesidir. İstanbul'da 89 - K.S.S. HASTANESİ/ATAKENT-AKSARAY otobüsünün kalkış saatleri, çalışma saatleri, güzergahları ve geçtiği duraklar hakkında bilgi edinmek için Yol Tarifi'ni kullanabilirsiniz. Bu otobüs Bahçelievler, Bakırköy, Fatih, Güngören, Küçükçekmece ve Zeytinburnu ilçelerinden geçer. Hafta içi ilk seferi saat 07:10'da başlar ve Cumartesi günü son seferi saat 22:10'dadır. Ayrıca bu otobüs sizi Atakent Mahallesi, Aksaray Mahallesi, K.S.S Hastanesi ve Esenyurt Mahallesi gibi yerlere de götürür.
Yol Tarifi ile Türkiye'nin her şehrinde toplu taşıma ulaşım bilgilerini haritalı olarak bulabilirsiniz. Bu şehirde yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi en iyi şehir rehberidir!
İstanbul İett Otobüseri
Acarlar Sitesi / Ataşehir - Kadıköy
Ataşehir
Kadıköy
|
|
Cevizlibağ - İstanbul Havalimanı
Güngören
Bahçelievler
Arnavutköy
Zeytinburnu
Bakırköy
|
|
Hasköy - Taksim
Şişli
Beyoğlu
|
|
Batışehir - Yenibosna Metro
Bahçelievler
Bakırköy
Bağcılar
|
|
15 Temmuz Mahallesi - Mecidiyeköy
Eyüpsultan
Şişli
Esenler
Kağıthane
Bağcılar
Beyoğlu
|
89 Otobüsü Nerden Geçer?
89 - K.S.S. HASTANESİ/ATAKENT-AKSARAY hattı
Bahçelievler,
Bakırköy,
Fatih,
Güngören,
Küçükçekmece,
Zeytinburnu
ilçelerinden geçer.
89 Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
89 - K.S.S. HASTANESİ/ATAKENT-AKSARAY otobüsünün
AKSARAY PERON yönünde hafta içi ilk seferi saat
07:10'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 89 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
89 Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
89 - K.S.S. HASTANESİ/ATAKENT-AKSARAY otobüsünün
AKSARAY PERON yönünde Cumartesi günü son seferi saat
22:10'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 89 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.