İett 87 - Topkapı / Edirnekapı - Taksim Otobüsü
87 Otobüsü Harbiye Hareket Saatleri
87 Otobüsü Harbiye Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 117322 | |
2 | 121211 | |
3 | 117332 | |
4 | 181842 | |
5 | 117472 | |
6 | 117462 | |
7 | 117452 | |
8 | 166431 | |
9 | 166441 | |
10 | 105767 | |
11 | 105751 | |
12 | 105772 | |
13 | 105782 | |
14 | 105792 | |
15 | 105812 | |
16 | 105822 | |
17 | 302081 | |
18 | 120742 | |
19 | 121031 | |
20 | 107233 | |
21 | 301711 |
87 Otobüsü Topkapı Hareket Saatleri
87 Otobüsü Topkapı Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 301711 | |
2 | 106062 | |
3 | 106071 | |
4 | 107402 | |
5 | 301081 | |
6 | 105821 | |
7 | 105811 | |
8 | 105801 | |
9 | 105791 | |
10 | 105781 | |
11 | 105771 | |
12 | 105752 | |
13 | 105768 | |
14 | 117442 |
Şişhane2 - Beyoglu - Taksım Yönü
Beyoğlu
|
15 | 117451 |
Tepebaşı - Beyoglu - Taksım Yönü
Beyoğlu
|
16 | 117461 | |
17 | 117471 | |
18 | 181841 | |
19 | 117331 | |
20 | 121212 | |
21 | 117321 |
İstanbul'da yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi, çok kullanışlı bir web sitesi. 87 - TOPKAPI / EDİRNEKAPI - TAKSİM otobüsünün hafta içi ilk seferi saat 21:15'de başlar ve Cumartesi günü son seferi saat 23:40'da biter. Bu otobüs Beyoğlu, Eyüpsultan, Fatih ve Şişli ilçelerinden geçer. Ayrıca bu otobüsle Taksim Meydanı, Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii, İstanbul Üniversitesi ve Boğaz'a ulaşmak mümkündür.
Yol Tarifi'ni kullanarak toplu taşıma ile ulaşım bilgilerini haritalı olarak bulabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yol Tarifi, Türkiye'deki tüm şehirler için toplu taşıma ve şehir rehberi sunuyor. Ulaşım için en iyi şehir rehberi olan Yol Tarifi'ni kullanarak istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz.
İstanbul İett Otobüseri
Acarlar Sitesi / Ataşehir - Kadıköy
Ataşehir
Kadıköy
|
|
Cevizlibağ - İstanbul Havalimanı
Güngören
Bahçelievler
Arnavutköy
Zeytinburnu
Bakırköy
|
|
Hasköy - Taksim
Şişli
Beyoğlu
|
|
Batışehir - Yenibosna Metro
Bahçelievler
Bakırköy
Bağcılar
|
|
15 Temmuz Mahallesi - Mecidiyeköy
Eyüpsultan
Şişli
Esenler
Kağıthane
Bağcılar
Beyoğlu
|
87 Otobüsü Nerden Geçer?
87 - TOPKAPI / EDİRNEKAPI - TAKSİM hattı
Beyoğlu,
Eyüpsultan,
Fatih,
Şişli
ilçelerinden geçer.
87 Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
87 - TOPKAPI / EDİRNEKAPI - TAKSİM otobüsünün
HARBİYE yönünde hafta içi ilk seferi saat
21:15'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 87 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
87 Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
87 - TOPKAPI / EDİRNEKAPI - TAKSİM otobüsünün
HARBİYE yönünde Cumartesi günü son seferi saat
23:40'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 87 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.