İett 70D - Kurtuluş / Dolapdere - Eminönü Otobüsü

70D Otobüsü Eminönü Hareket Saatleri

Hafta İçi
07:20
08:20
Cumartesi
Pazar

70D Otobüsü Kurtuluş Hareket Saatleri

Hafta İçi
06:40
07:46
09:27
Cumartesi
Pazar
İstanbul'da yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi'nde 70D - Kurtuluş / Dolapdere - Eminönü Otobüsü hattının bilgileri mevcut. Bu otobüs Beyoğlu, Fatih ve Şişli ilçelerinden geçiyor. Hafta içi ilk seferi saat 07:20'da başlıyor ve Cumartesi günü son seferi saat 22:00'da bitiyor. Bu otobüs Eminönü, Taksim, Galata Kulesi, İstiklal Caddesi, Sultanahmet Meydanı, Ayasofya ve Topkapı Sarayı gibi önemli yerleri gezmek için ideal. Yol Tarifi toplu taşıma ulaşımı için en iyi şehir rehberidir. Türkiye'nin tüm şehirlerindeki otobüslerin kalkış saatleri, çalışma saatleri, güzergahları ve geçtiği duraklar haritalı olarak bulunabilir. Bu sayede herkes kolayca istedikleri yere ulaşabilir. Yol Tarifi'ni kullanmak çok kolaydır. Otobüs aramak istediğinizde arama bölümüne şehir adını ve otobüs numarasını girin. Örneğin İstanbul için 70D - Kurtuluş / Dolapdere - Eminönü Otobüsü diye arama yaptığınızda bu sayfaya ulaşacaksınız. Burada otobüs hakkında detaylara ulaşabileceksiniz.

İstanbul İett Otobüseri

Güngören Bahçelievler Arnavutköy Zeytinburnu Bakırköy
Şişli Beyoğlu
Bahçelievler Bakırköy Bağcılar
Eyüpsultan Şişli Esenler Kağıthane Bağcılar Beyoğlu

70D Otobüsü Nerden Geçer?

70D - KURTULUŞ / DOLAPDERE - EMİNÖNÜ hattı Beyoğlu, Fatih, Şişli ilçelerinden geçer.

70D Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?

70D - KURTULUŞ / DOLAPDERE - EMİNÖNÜ otobüsünün EMİNÖNÜ yönünde hafta içi ilk seferi saat 07:20'dadır. Detaylı bilgi için yukarıda verilen 70D hattının çalışma saatleri tablosuna bakınız.

70D Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?

70D - KURTULUŞ / DOLAPDERE - EMİNÖNÜ otobüsünün EMİNÖNÜ yönünde Cumartesi günü son seferi saat 'dadır. Detaylı bilgi için yukarıda verilen 70D hattının çalışma saatleri tablosuna bakınız.