İett 59RK - Rumeli Hisarüstü - Sarıtepe Kampüsü Otobüsü
59RK Otobüsü Boğaziçi Üniversitesi Kampüsü Hareket Saatleri
59RK Otobüsü Boğaziçi Üniversitesi Kampüsü Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 116591 | |
2 | 115141 | |
3 | 113532 | |
4 | 113542 | |
5 | 113323 |
4.Levent - Besiktas - Maslak Yönü
Beşiktaş
|
6 | 113302 | |
7 | 113281 | |
8 | 113262 | |
9 | 113253 | |
10 | 113232 | |
11 | 113222 | |
12 | 113212 | |
13 | 113202 | |
14 | 113192 | |
15 | 116563 | |
16 | 117031 | |
17 | 117041 | |
18 | 116581 | |
19 | 113071 |
Kemer - Sariyer - Bahçeköy Yönü
Sarıyer
|
20 | 113081 | |
21 | 113091 | |
22 | 113103 | |
23 | 117051 | |
24 | 112891 | |
25 | 116571 | |
26 | 116114 | |
27 | 132331 | |
28 | 117061 | |
29 | 112751 | |
30 | 112761 | |
31 | 112771 | |
32 | 116291 | |
33 | 116601 | |
34 | 112782 | |
35 | 115862 | |
36 | 112791 | |
37 | 112991 | |
38 | 112981 | |
39 | 112971 | |
40 | 112961 | |
41 | 116891 | |
42 | 115871 | |
43 | 112951 | |
44 | 112941 | |
45 | 177231 | |
46 | 117072 |
Güvenlik - Sariyer - Arıköy Yönü
Sarıyer
|
47 | 117081 | |
48 | 115642 |
59RK Otobüsü Sarıtepe Kampüsü Hareket Saatleri
59RK Otobüsü Sarıtepe Kampüsü Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 115642 | |
2 | 117082 | |
3 | 117071 | |
4 | 132341 | |
5 | 112942 | |
6 | 112952 | |
7 | 115872 | |
8 | 116892 | |
9 | 112962 | |
10 | 112972 | |
11 | 112982 | |
12 | 112992 | |
13 | 112795 | |
14 | 115861 | |
15 | 112781 | |
16 | 116602 | |
17 | 116292 | |
18 | 112772 | |
19 | 112762 | |
20 | 112753 | |
21 | 117062 | |
22 | 132332 | |
23 | 116115 | |
24 | 116572 | |
25 | 112892 | |
26 | 117052 | |
27 | 113102 | |
28 | 113101 | |
29 | 113092 | |
30 | 113082 | |
31 | 113072 |
Kemer - Sariyer - Yenıköy Yönü
Sarıyer
|
32 | 116582 | |
33 | 117042 | |
34 | 117032 | |
35 | 116562 | |
36 | 113191 | |
37 | 113201 |
Derbent - Sariyer - Levent Yönü
Sarıyer
|
38 | 113211 | |
39 | 116491 | |
40 | 113221 | |
41 | 113231 | |
42 | 113241 | |
43 | 113252 |
Maslak - Sariyer - Levent Yönü
Sarıyer
|
44 | 113271 | |
45 | 113282 | |
46 | 113301 | |
47 | 116061 | |
48 | 113161 | |
49 | 113501 | |
50 | 115142 | |
51 | 116591 |
Yol Tarifi, Türkiye'deki tüm şehirler için toplu taşıma ve şehir rehberi sunan harika bir web sitesidir. İstanbul'da 59RK - RUMELİ HİSARÜSTÜ - SARITEPE KAMPÜSÜ otobüsünün çalışma saatleri, kalkış saatleri, geçtiği duraklar ve güzergahları Yol Tarifi üzerinden haritalı olarak bulunabilmektedir. Bu otobüs Beşiktaş, Kağıthane ve Sarıyer ilçelerinden geçer. Hafta içi ilk seferi saat 07:20'da başlar ve Cumartesi günü son seferi saat 23:00'dadır. Yol Tarifi'nin haritaları sayesinde bu otobüs ile Beşiktaş'taki Ortaköy Cami'sine, Kağıthane'deki Zincirlikuyu Meydanı'na ve Sarıyer'deki Rumeli Hisarüstü Sahili'ne ulaşmak mümkündür. Yol Tarifi, toplu taşıma ile ulaşmak isteyenler için en iyi şehir rehberidir. Bu sayfayı kullanarak toplu taşıma ile ulaşabilecekleri yerler hakkında detaylı bilgi edinebilirler.
İstanbul İett Otobüseri
Acarlar Sitesi / Ataşehir - Kadıköy
Ataşehir
Kadıköy
|
|
Cevizlibağ - İstanbul Havalimanı
Güngören
Bahçelievler
Arnavutköy
Zeytinburnu
Bakırköy
|
|
Hasköy - Taksim
Şişli
Beyoğlu
|
|
Batışehir - Yenibosna Metro
Bahçelievler
Bakırköy
Bağcılar
|
|
15 Temmuz Mahallesi - Mecidiyeköy
Eyüpsultan
Şişli
Esenler
Kağıthane
Bağcılar
Beyoğlu
|
59RK Otobüsü Nerden Geçer?
59RK - RUMELİ HİSARÜSTÜ - SARITEPE KAMPÜSÜ hattı
Beşiktaş,
Kağıthane,
Sarıyer
ilçelerinden geçer.
59RK Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
59RK - RUMELİ HİSARÜSTÜ - SARITEPE KAMPÜSÜ otobüsünün
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KAMPÜSÜ yönünde hafta içi ilk seferi saat
07:20'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 59RK hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
59RK Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
59RK - RUMELİ HİSARÜSTÜ - SARITEPE KAMPÜSÜ otobüsünün
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KAMPÜSÜ yönünde Cumartesi günü son seferi saat
23:00'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 59RK hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.