İett 559C - Rumeli Hisarüstü - Taksim Otobüsü
559C Otobüsü Park Otel Hareket Saatleri
559C Otobüsü Park Otel Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 117361 | |
2 | 117371 | |
3 | 184932 | |
4 | 184091 | |
5 | 113412 | |
6 | 113403 | |
7 | 113392 | |
8 | 113382 |
Darphane - Besiktas - Levent Yönü
Beşiktaş
|
9 | 113372 |
Balmumcu - Besiktas - Levent Yönü
Beşiktaş
|
10 | 113363 | |
11 | 113352 | |
12 | 113345 | |
13 | 113441 | |
14 | 113451 | |
15 | 113462 |
Çarşı - Besiktas - R.hısarüstü Yönü
Beşiktaş
|
16 | 113471 |
Etiler - Besiktas - R.hısarüstü Yönü
Beşiktaş
|
17 | 113483 | |
18 | 113502 | |
19 | 115142 | |
20 | 113511 | |
21 | 301053 |
559C Otobüsü Rumelihisarüstü Hareket Saatleri
559C Otobüsü Rumelihisarüstü Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 301053 | |
2 | 113512 | |
3 | 115143 | |
4 | 113504 | |
5 | 113484 | |
6 | 113472 | |
7 | 113463 |
Çarşı - Besiktas - Zıncırlıkuyu Yönü
Beşiktaş
|
8 | 113452 | |
9 | 113442 | |
10 | 113346 | |
11 | 113351 | |
12 | 113361 | |
13 | 113371 |
Balmumcu - Besiktas - Besıktas Yönü
Beşiktaş
|
14 | 113381 |
Darphane - Besiktas - Besıktas Yönü
Beşiktaş
|
15 | 113391 | |
16 | 113401 | |
17 | 113411 | |
18 | 114991 | |
19 | 112022 |
Akaretler - Besiktas - Emınönü Yönü
Beşiktaş
|
20 | 184931 | |
21 | 133741 | |
22 | 118581 | |
23 | 117372 | |
24 | 117381 | |
25 | 117361 |
İstanbul'da yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi, çok kullanışlı bir şehir rehberi. İstanbul'un her yerine ulaşmak için 559C - RUMELİ HİSARÜSTÜ - TAKSİM otobüsünü kullanabilirsiniz. Bu otobüs Beyoğlu, Beşiktaş, Sarıyer ve Şişli ilçelerinden geçer. Otobüs Park Otel yönünde hafta içi ilk seferi saat 00:00'da başlar ve Cumartesi günü son seferi saat 23:30'da biter. Ayrıca bu otobüs Şişli Meydanı, Harbiye, Maçka Parkı, Taksim Meydanı gibi önemli noktaları da dolaşmaktadır.
Yol Tarifi, toplu taşıma ulaşım bilgilerini haritalı olarak sunarak size en iyi şehir rehberi olma özelliğini taşıyor. Bu sayfayı kullanarak 559C - RUMELİ HİSARÜSTÜ - TAKSİM otobüsünün kalkış ve varış saatlerini, geçtiği durakları ve diğer bilgileri görebilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'ni kullanarak İstanbul'daki tüm toplu taşıma araçlarının saatlerini ve güzergahlarını da öğrenebilirsiniz.
İstanbul İett Otobüseri
Acarlar Sitesi / Ataşehir - Kadıköy
Ataşehir
Kadıköy
|
|
Cevizlibağ - İstanbul Havalimanı
Güngören
Bahçelievler
Arnavutköy
Zeytinburnu
Bakırköy
|
|
Hasköy - Taksim
Şişli
Beyoğlu
|
|
Batışehir - Yenibosna Metro
Bahçelievler
Bakırköy
Bağcılar
|
|
15 Temmuz Mahallesi - Mecidiyeköy
Eyüpsultan
Şişli
Esenler
Kağıthane
Bağcılar
Beyoğlu
|
559C Otobüsü Nerden Geçer?
559C - RUMELİ HİSARÜSTÜ - TAKSİM hattı
Beyoğlu,
Beşiktaş,
Sarıyer,
Şişli
ilçelerinden geçer.
559C Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
559C - RUMELİ HİSARÜSTÜ - TAKSİM otobüsünün
PARK OTEL yönünde hafta içi ilk seferi saat
00:00'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 559C hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
559C Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
559C - RUMELİ HİSARÜSTÜ - TAKSİM otobüsünün
PARK OTEL yönünde Cumartesi günü son seferi saat
23:30'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 559C hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.