İett 54P - Piyalepaşa Mahallesi - Taksim Otobüsü
54P Otobüsü Piyalepaşa Mahallesi Hareket Saatleri
54P Otobüsü Piyalepaşa Mahallesi Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 132521 | |
2 | 119821 | |
3 | 118664 | |
4 | 118761 | |
5 | 177621 | |
6 | 118791 | |
7 | 121271 | |
8 | 118801 | |
9 | 118118 | |
10 | 117281 | |
11 | 121141 | |
12 | 121151 | |
13 | 117303 | |
14 | 117313 | |
15 | 117322 | |
16 | 121211 | |
17 | 117332 | |
18 | 117353 |
54P Otobüsü Taksim Hareket Saatleri
54P Otobüsü Taksim Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 117353 | |
2 | 117331 | |
3 | 121212 | |
4 | 117321 | |
5 | 117312 | |
6 | 117305 | |
7 | 117291 | |
8 | 117271 | |
9 | 302801 | |
10 | 118192 | |
11 | 118181 | |
12 | 118117 | |
13 | 118802 | |
14 | 121272 | |
15 | 118792 | |
16 | 118782 | |
17 | 177631 | |
18 | 118762 | |
19 | 118663 | |
20 | 183251 | |
21 | 119822 | |
22 | 132521 |
54P - Piyalepaşa Mahallesi - Taksim otobüsü, İstanbul'daki Beyoğlu, Kağıthane ve Şişli ilçelerinden geçer. Hafta içi ilk seferi saat 07:00'da başlar ve Cumartesi günü son seferi saat 20:10'da biter. 54P otobüsünün geçtiği duraklar arasında Piyalepaşa Mahallesi, Taksim Meydanı, Galata Kulesi, Dolmabahçe Sarayı, İstiklal Caddesi, Kabataş ve Mecidiyeköy bulunmaktadır.
Yol Tarifi web sitesi, Türkiye'nin her şehri için toplu taşıma ve şehir rehberi sunmaktadır. Bu sayfada 54P otobüsü hakkında detaylı bilgiler bulunmaktadır. Yol Tarifi'ni kullanarak bu otobüs hakkında çalışma saatleri, güzergahlar ve geçtiği duraklar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi, toplu taşıma ulaşım için en iyi şehir rehberidir ve bu şehir için toplu taşıma ile ulaşım bilgilerini haritalar üzerinde göstermektedir.
İstanbul İett Otobüseri
Acarlar Sitesi / Ataşehir - Kadıköy
Ataşehir
Kadıköy
|
|
Cevizlibağ - İstanbul Havalimanı
Güngören
Bahçelievler
Arnavutköy
Zeytinburnu
Bakırköy
|
|
Hasköy - Taksim
Şişli
Beyoğlu
|
|
Batışehir - Yenibosna Metro
Bahçelievler
Bakırköy
Bağcılar
|
|
15 Temmuz Mahallesi - Mecidiyeköy
Eyüpsultan
Şişli
Esenler
Kağıthane
Bağcılar
Beyoğlu
|
54P Otobüsü Nerden Geçer?
54P - PİYALEPAŞA MAHALLESİ - TAKSİM hattı
Beyoğlu,
Kağıthane,
Şişli
ilçelerinden geçer.
54P Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
54P - PİYALEPAŞA MAHALLESİ - TAKSİM otobüsünün
PİYALEPAŞA MAHALLESİ yönünde hafta içi ilk seferi saat
07:00'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 54P hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
54P Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
54P - PİYALEPAŞA MAHALLESİ - TAKSİM otobüsünün
PİYALEPAŞA MAHALLESİ yönünde Cumartesi günü son seferi saat
20:10'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 54P hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.