İett 42Z - Hacıosman Metro - Kazım Karabekir Otobüsü

42Z Otobüsü Hacıosman Metro Hareket Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar
İstanbul'da yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi, çok kullanışlı bir şehir rehberi. Yol Tarifi'nde, İstanbul'daki tüm toplu taşıma araçlarının kalkış saatleri, çalışma saatleri, güzergahları ve geçtiği duraklar haritalı olarak bulunabilir. Örneğin, 42Z - HACIOSMAN METRO - KAZIM KARABEKİR otobüsü Sarıyer ilçelerinden geçer. Bu otobüs hafta içi ilk seferi saat 07:00'da başlar ve Cumartesi günü son seferi saat 21:00'da biter. Ayrıca bu otobüs, Sultanahmet Meydanı, Topkapı Sarayı, Galata Kulesi ve İstanbul Üniversitesi gibi önemli yerleri de geçer. Yol Tarifi'ni kullanarak bu otobüsü arayanlar çok kolaylıkla ulaşabilirler. Ayrıca Yol Tarifi, Türkiye'deki tüm şehirler için toplu taşıma ve şehir rehberi sunuyor. Bu nedenle herkesin ulaşmak istedikleri yere en kolay yoldan ulaşmalarına yardımcı oluyor. Yol Tarifi ile her şehirde toplu taşıma ile ulaşmak için haritalar bulunuyor. Böylece şehirde dolaşmak çok daha kolay hale geliyor.

İstanbul İett Otobüseri

Güngören Bahçelievler Arnavutköy Zeytinburnu Bakırköy
Şişli Kağıthane Beyoğlu
Bahçelievler Bakırköy Bağcılar
Eyüpsultan Şişli Esenler Kağıthane Bağcılar Beyoğlu

42Z Otobüsü Nerden Geçer?

42Z - HACIOSMAN METRO - KAZIM KARABEKİR hattı Sarıyer ilçelerinden geçer.

42Z Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?

42Z - HACIOSMAN METRO - KAZIM KARABEKİR otobüsünün HACIOSMAN METRO yönünde hafta içi ilk seferi saat 'dadır. Detaylı bilgi için yukarıda verilen 42Z hattının çalışma saatleri tablosuna bakınız.

42Z Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?

42Z - HACIOSMAN METRO - KAZIM KARABEKİR otobüsünün HACIOSMAN METRO yönünde Cumartesi günü son seferi saat 'dadır. Detaylı bilgi için yukarıda verilen 42Z hattının çalışma saatleri tablosuna bakınız.