İett 41AT - Ayazağa - Davutpaşa Y.t.ü Otobüsü
41AT Otobüsü Ayazağa Hareket Saatleri
41AT Otobüsü Ayazağa Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 301751 | |
2 | 115731 |
Bloklar - Sariyer - Levent Yönü
Sarıyer
|
3 | 115781 | |
4 | 114681 | |
5 | 114671 | |
6 | 114661 | |
7 | 114641 | |
8 | 114631 | |
9 | 115611 | |
10 | 114622 | |
11 | 114612 | |
12 | 113272 | |
13 | 113282 | |
14 | 113301 | |
15 | 113324 |
4.Levent - Kagithane - Zıncırlıkuyu Yönü
Kağıthane
|
16 | 113331 | |
17 | 113341 | |
18 | 117212 | |
19 | 121431 | |
20 | 117222 | |
21 | 117233 | |
22 | 303361 | |
23 | 118192 | |
24 | 118181 | |
25 | 118117 | |
26 | 118801 | |
27 | 121272 | |
28 | 118792 | |
29 | 118782 | |
30 | 177631 | |
31 | 118762 | |
32 | 118663 | |
33 | 118724 |
Nişangah - Kagithane - Topkapı Yönü
Kağıthane
|
34 | 118711 |
Cemal Kamacı - Kagithane - Topkapı Yönü
Kağıthane
|
35 | 118683 | |
36 | 118652 | |
37 | 117555 | |
38 | 120974 |
Ayvansaray - Eyüpsultan - Topkapı Yönü
Eyüpsultan
|
39 | 120884 | |
40 | 120742 | |
41 | 121031 | |
42 | 106072 | |
43 | 105562 | |
44 | 108203 |
Cevizlibağ - Zeytinburnu - Sırınevler Yönü
Zeytinburnu
|
45 | 127571 |
Teknik Oto Sanayi - Zeytinburnu - Otogar Yönü
Zeytinburnu
|
46 | 130453 |
Kale İş Merkezi - Zeytinburnu - Davutpasa Yönü
Zeytinburnu
|
47 | 176831 | |
48 | 302511 | |
49 | 104332 | |
50 | 129792 | |
51 | 102312 | |
52 | 132652 | |
53 | 132912 | |
54 | 181551 | |
55 | 132632 | |
56 | 133702 | |
57 | 125851 |
41AT Otobüsü Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Hareket Saatleri
41AT Otobüsü Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 125851 | |
2 | 133701 | |
3 | 132631 | |
4 | 181552 | |
5 | 132911 | |
6 | 132651 | |
7 | 102311 | |
8 | 129791 | |
9 | 104331 | |
10 | 182201 | |
11 | 175941 | |
12 | 121912 | |
13 | 122881 | |
14 | 131591 | |
15 | 121872 | |
16 | 176031 |
Cevizlibağ Sokak - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
17 | 108202 |
Cevizlibağ - Zeytinburnu - Topkapı Yönü
Zeytinburnu
|
18 | 105561 | |
19 | 106071 | |
20 | 107402 | |
21 | 121022 | |
22 | 120883 |
Şehitlik - Eyüpsultan - Mecıdıyeköy Yönü
Eyüpsultan
|
23 | 120973 |
Ayvansaray - Eyüpsultan - Mecıdıyeköy Yönü
Eyüpsultan
|
24 | 180761 | |
25 | 180771 | |
26 | 118651 | |
27 | 118681 | |
28 | 118712 | |
29 | 118723 | |
30 | 118664 | |
31 | 118761 | |
32 | 177621 | |
33 | 118791 | |
34 | 121271 | |
35 | 118801 | |
36 | 118118 | |
37 | 118191 | |
38 | 302361 | |
39 | 117231 | |
40 | 117221 | |
41 | 117211 | |
42 | 113344 |
Levent - Besiktas - Maslak Yönü
Beşiktaş
|
43 | 113332 |
Fabrikalar - Besiktas - Maslak Yönü
Beşiktaş
|
44 | 113323 |
4.Levent - Besiktas - Maslak Yönü
Beşiktaş
|
45 | 113302 | |
46 | 113281 | |
47 | 113251 | |
48 | 114581 | |
49 | 114591 | |
50 | 114611 | |
51 | 114621 | |
52 | 115612 | |
53 | 114632 | |
54 | 114642 | |
55 | 114662 | |
56 | 114672 | |
57 | 114682 | |
58 | 115782 | |
59 | 301751 |
İstanbul'da yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi, '41AT - Ayazağa - Davutpaşa Y.T.Ü Otobüsü' hattının çalışma saatleri, kalkış ve varış saatleri, geçtiği duraklar ve haritalar gibi toplu taşıma bilgilerini sunmaktadır. 41AT otobüsü Beyoğlu, Beşiktaş, Esenler, Eyüpsultan, Fatih, Güngören, Kağıthane, Sarıyer, Zeytinburnu ve Şişli ilçelerinden geçer. Bu otobüs hafta içi 05:50'da AYAZAĞA yönünde kalkarken; Cumartesi günü 23:20'de aynı yöne sefer vermektedir. 41AT otobüsüyle İstanbul'un tarihi mekanlarını ziyaret etmek mümkündür. Örneğin Sultanahmet Meydanı'na, Topkapı Sarayı'na veya Galata Kulesi'ne ulaşmak mümkündür. Yol Tarifi ile bu bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Yol Tarifi Türkiye'deki tüm şehirler için toplu taşıma ve şehir rehberi sunan en iyi web sitesidir. Her şehirde toplu taşıma ile ulaşabileceğiniz yerler haritalar üzerinde listelenmiştir. Bu sayede kolayca istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.
İstanbul İett Otobüseri
Acarlar Sitesi / Ataşehir - Kadıköy
Ataşehir
Kadıköy
|
|
Cevizlibağ - İstanbul Havalimanı
Güngören
Bahçelievler
Arnavutköy
Zeytinburnu
Bakırköy
|
|
Hasköy - Kulaksız - Taksim
Şişli
Kağıthane
Beyoğlu
|
|
Batışehir - Yenibosna Metro
Bahçelievler
Bakırköy
Bağcılar
|
|
15 Temmuz Mahallesi - Mecidiyeköy
Eyüpsultan
Şişli
Esenler
Kağıthane
Bağcılar
Beyoğlu
|
41AT Otobüsü Nerden Geçer?
41AT - AYAZAĞA - DAVUTPAŞA Y.T.Ü hattı
Beyoğlu,
Beşiktaş,
Esenler,
Eyüpsultan,
Fatih,
Güngören,
Kağıthane,
Sarıyer,
Zeytinburnu,
Şişli
ilçelerinden geçer.
41AT Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
41AT - AYAZAĞA - DAVUTPAŞA Y.T.Ü otobüsünün
AYAZAĞA yönünde hafta içi ilk seferi saat
05:50'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 41AT hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
41AT Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
41AT - AYAZAĞA - DAVUTPAŞA Y.T.Ü otobüsünün
AYAZAĞA yönünde Cumartesi günü son seferi saat
23:20'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 41AT hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.