İett 15TY - Tokatköy / Beykoz - Yenimahalle Otobüsü
15TY Otobüsü Hekimbaşı Hareket Saatleri
15TY Otobüsü Hekimbaşı Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 401111 | |
2 | 220422 | |
3 | 220433 | |
4 | 217382 | |
5 | 200622 | |
6 | 220531 | |
7 | 220521 | |
8 | 220511 | |
9 | 220501 | |
10 | 215672 | |
11 | 220492 | |
12 | 220481 | |
13 | 220472 | |
14 | 220462 | |
15 | 220451 | |
16 | 220442 | |
17 | 219411 | |
18 | 219423 | |
19 | 220551 | |
20 | 220602 | |
21 | 220611 | |
22 | 220622 | |
23 | 216562 | |
24 | 260211 | |
25 | 218872 | |
26 | 218882 | |
27 | 220832 | |
28 | 216572 | |
29 | 220751 | |
30 | 201722 | |
31 | 200642 | |
32 | 200652 | |
33 | 263252 | |
34 | 219501 | |
35 | 219511 | |
36 | 219521 | |
37 | 219531 | |
38 | 219541 | |
39 | 219551 | |
40 | 219561 | |
41 | 219571 | |
42 | 219581 | |
43 | 219592 | |
44 | 219602 | |
45 | 219612 | |
46 | 219622 | |
47 | 218892 | |
48 | 221811 | |
49 | 221821 | |
50 | 221831 | |
51 | 221841 | |
52 | 221851 | |
53 | 221861 |
15TY Otobüsü Tokatköy Hareket Saatleri
15TY Otobüsü Tokatköy Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 221861 | |
2 | 221852 | |
3 | 221842 | |
4 | 221831 | |
5 | 221822 | |
6 | 221812 | |
7 | 218891 | |
8 | 219621 | |
9 | 219611 | |
10 | 219601 | |
11 | 219591 | |
12 | 219582 | |
13 | 219572 | |
14 | 219562 | |
15 | 219552 | |
16 | 219542 | |
17 | 219532 | |
18 | 219522 | |
19 | 219512 | |
20 | 219502 | |
21 | 263251 | |
22 | 200651 | |
23 | 200641 | |
24 | 201721 | |
25 | 220752 | |
26 | 216531 | |
27 | 200041 | |
28 | 220821 | |
29 | 218881 | |
30 | 218871 | |
31 | 260212 | |
32 | 220631 | |
33 | 216561 | |
34 | 220621 | |
35 | 220612 | |
36 | 220601 | |
37 | 219422 | |
38 | 219413 | |
39 | 220441 | |
40 | 220452 | |
41 | 220461 | |
42 | 220471 | |
43 | 220482 | |
44 | 220491 | |
45 | 215671 | |
46 | 220502 | |
47 | 220512 | |
48 | 220522 | |
49 | 220532 | |
50 | 200621 | |
51 | 217381 | |
52 | 220432 | |
53 | 401111 |
İstanbul'un Beykoz ve Ümraniye ilçelerinden geçen 15TY - TOKATKÖY / BEYKOZ - YENİMAHALLE otobüsü, şehirde yaşayanlar ve ziyaret edenler için harika bir seçenek. Bu otobüs, saat 06:00'da Hekimbaşı yönünde hafta içi ilk seferiyle başlıyor ve saat 21:45'de Cumartesi günü son seferiyle bitiyor. Bu hat ayrıca Beykoz, Yenimahalle, Sancaktepe, Sultangazi, Küçükçekmece ve Ümraniye gibi çok sayıda duraktan geçiyor.
Yol Tarifi web sitesi bu şehir için toplu taşıma ulaşım bilgilerini haritalı olarak sunuyor. Bu site, tüm Türkiye'deki şehirler için toplu taşıma ve şehir rehberi sunan en iyi kaynaklar arasında. 15TY - TOKATKÖY / BEYKOZ - YENİMAHALLE otobüsünü arayanlar, Yol Tarifi'nin kullanımıyla en güncel bilgilere kolayca ulaşabilirler.
İstanbul İett Otobüseri
Ferhatpaşa - Soyak Yenişehir
Maltepe
Ümraniye
Ataşehir
|
|
Hadımköy - Mescidi Selam
Eyüpsultan
Esenler
Sultangazi
Arnavutköy
Başakşehir
|
|
Çırçır Metro - Vezneciler
Eyüpsultan
Fatih
|
|
Gürpınar - Avcılar Metrobüs
Avcılar
Esenyurt
Büyükçekmece
Beylikdüzü
|
|
Sultanbeyli Devlet Hast./ Necip Fazıl Metro-İ.m.e.s.
Çekmeköy
Sancaktepe
Sultanbeyli
Ümraniye
|
15TY Otobüsü Nerden Geçer?
15TY - TOKATKÖY / BEYKOZ - YENİMAHALLE hattı
Beykoz,
Ümraniye
ilçelerinden geçer.
15TY Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
15TY - TOKATKÖY / BEYKOZ - YENİMAHALLE otobüsünün
HEKİMBAŞI yönünde hafta içi ilk seferi saat
06:00'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 15TY hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
15TY Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
15TY - TOKATKÖY / BEYKOZ - YENİMAHALLE otobüsünün
HEKİMBAŞI yönünde Cumartesi günü son seferi saat
21:45'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 15TY hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.