İett 14FD - Ferah Mahallesi - Üsküdar Devlet Hastanesi Otobüsü
14FD Otobüsü Atasoy Sokak Hareket Saatleri
14FD Otobüsü Atasoy Sokak Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 219951 | |
2 | 219961 | |
3 | 219971 | |
4 | 219981 | |
5 | 219991 | |
6 | 220001 | |
7 | 220011 | |
8 | 220021 | |
9 | 215571 | |
10 | 400251 | |
11 | 223251 | |
12 | 223242 | |
13 | 223232 |
Kural - Üsküdar - Üsküdar Yönü
Üsküdar
|
14 | 223222 | |
15 | 223212 | |
16 | 261491 | |
17 | 218601 | |
18 | 222112 |
Kısıklı - Üsküdar - Üsküdar Yönü
Üsküdar
|
19 | 224051 | |
20 | 222072 | |
21 | 222082 | |
22 | 215652 | |
23 | 223102 | |
24 | 201391 | |
25 | 223111 | |
26 | 223121 |
14FD Otobüsü Üsküdar Devlet Hastanesi Hareket Saatleri
14FD Otobüsü Üsküdar Devlet Hastanesi Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 223121 | |
2 | 223112 | |
3 | 201392 | |
4 | 222072 | |
5 | 222082 | |
6 | 222092 | |
7 | 222111 | |
8 | 222122 | |
9 | 223201 | |
10 | 261493 | |
11 | 223211 | |
12 | 223221 | |
13 | 223231 | |
14 | 223241 | |
15 | 223252 | |
16 | 215562 | |
17 | 284721 | |
18 | 222023 | |
19 | 220012 | |
20 | 220002 | |
21 | 219992 |
Saray - Üsküdar - Üsküdar Yönü
Üsküdar
|
22 | 219982 | |
23 | 219972 | |
24 | 219962 |
Küplüce - Üsküdar - Üsküdar Yönü
Üsküdar
|
25 | 219951 |
İstanbul'un Üsküdar ilçesinde, Yol Tarifi web sitesi üzerinden 14FD - Ferah Mahallesi - Üsküdar Devlet Hastanesi otobüsünün kalkış ve varış saatlerini, geçtiği durakları ve güzergahlarını haritalı olarak bulabilirsiniz. 14FD otobüsünün ATASOY SOKAK yönünde hafta içi ilk seferi saat 07:24'dadır ve Cumartesi günü son seferi saat 23:14'dür. Bu otobüs ile Üsküdar merkezden Kadıköy'e, Kuzguncuk'tan Rumelihisarı'na, Beylerbeyi'den Bostancı'ya kadar birçok yere ulaşabilirsiniz.
Yol Tarifi, Türkiye'deki tüm şehirler için toplu taşıma ve şehir rehberi sunmaktadır. Bu sayede bu şehirde yaşayanlar ve ziyaret edenler toplu taşıma ile ulaşmak istedikleri yerlere kolayca ulaşabilirler. Yol Tarifi ayrıca haritalar aracılığıyla toplu taşıma ile ulaşabilecekleri yerlerin detaylı bilgilerini de sunmaktadır. Bu sayede herhangi bir otobüs hattına binerek istedikleri yere kolayca ulaşabilirler.
İstanbul İett Otobüseri
Ferhatpaşa - Soyak Yenişehir
Maltepe
Ümraniye
Ataşehir
|
|
Hadımköy - Mescidi Selam
Eyüpsultan
Esenler
Sultangazi
Arnavutköy
Başakşehir
|
|
Çırçır Metro - Vezneciler
Eyüpsultan
Fatih
|
|
Gürpınar - Avcılar Metrobüs
Avcılar
Esenyurt
Büyükçekmece
Beylikdüzü
|
|
Sultanbeyli Devlet Hast./ Necip Fazıl Metro-İ.m.e.s.
Çekmeköy
Sancaktepe
Sultanbeyli
Ümraniye
|
14FD Otobüsü Nerden Geçer?
14FD - FERAH MAHALLESİ - ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ hattı
Üsküdar
ilçelerinden geçer.
14FD Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
14FD - FERAH MAHALLESİ - ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ otobüsünün
ATASOY SOKAK yönünde hafta içi ilk seferi saat
07:24'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 14FD hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
14FD Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
14FD - FERAH MAHALLESİ - ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ otobüsünün
ATASOY SOKAK yönünde Cumartesi günü son seferi saat
'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 14FD hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.