Burulaş D7 - Karapınar Mah.-Siteler Otobüsü
D7 Otobüsü Karapınar Hareket Saatleri
D7 Otobüsü Karapınar Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | D3383 |
Karapınar Camii
Kestel
|
2 | D1930 |
Aktaştepe
Kestel
|
3 | D1928 |
Aktaştepe
Kestel
|
4 | D3991 |
Karapınar
Yıldırım
|
5 | D3313 |
Karapınar Cd.
Yıldırım
|
6 | D1926 |
Karapınar
Yıldırım
|
7 | D3307 |
204.Sk.
Yıldırım
|
8 | D3314 |
Yeşilevler Merkez Camii
Yıldırım
|
9 | D3764 |
Yeşilevler
Yıldırım
|
10 | D3009 |
Yeşilevler
Yıldırım
|
11 | D3010 |
Yeşilevler
Yıldırım
|
12 | D1884 |
Gürsu Kavşağı
Gürsu
|
13 | D1900 |
Ankara Yolu - Demetevler
Yıldırım
|
14 | D1901 |
Cumalıkızık Değirmenönü İstasyonu
Yıldırım
|
15 | D3714 |
Otosansit İstasyonu
Yıldırım
|
16 | D2272 |
Otosansit 2
Yıldırım
|
17 | D2273 |
Otosansit 1
Yıldırım
|
18 | D1832 |
Şirinevler İstasyonu
Yıldırım
|
19 | D1834 |
Hacıvat Kavşağı
Yıldırım
|
20 | D1835 |
Hacıvat
Yıldırım
|
21 | D3661 |
Hacıvat Istasyonu
Yıldırım
|
22 | D5178 |
Erikli
Yıldırım
|
23 | D1824 |
Mimarsinan İstasyonu
Yıldırım
|
24 | D1329 |
Emniyet Cd.
Yıldırım
|
25 | D1330 |
Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merk.
Yıldırım
|
26 | D1331 |
Yüksek İhtisas Eah
Yıldırım
|
27 | D1214 |
Mimarsinan E.m.l.
Yıldırım
|
28 | D1161-S |
Mimarsinan E.m.l.
Yıldırım
|
29 | D1162 |
Siteler Parkı
Yıldırım
|
30 | A0001 |
Siteler Hareket Noktası
Yıldırım
|
D7 Otobüsü Siteler Hareket Saatleri
D7 Otobüsü Siteler Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | A0001 |
Siteler Hareket Noktası
Yıldırım
|
2 | D1213 |
Siteler Parkı
Yıldırım
|
3 | D1161 |
Mimarsinan E.m.l.
Yıldırım
|
4 | D3759 |
Mimarsinan E.m.l.
Yıldırım
|
5 | D1307 |
Yüksek İhtisas Eah
Yıldırım
|
6 | D1308 |
Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merk.
Yıldırım
|
7 | D3061 |
Yurtkur Bölge Müdürlüğü
Yıldırım
|
8 | D1310 |
Emniyet Cd.
Yıldırım
|
9 | D1825 |
Devlet Malzeme Ofisi
Yıldırım
|
10 | D1826 |
Mimarsinan İstasyonu
Yıldırım
|
11 | D1827 |
Erikli
Yıldırım
|
12 | D1828 |
Hacıvat Istasyonu
Yıldırım
|
13 | D1829 |
Esenevler
Yıldırım
|
14 | D1830 |
Yiğitler
Yıldırım
|
15 | D1831 |
Şirinevler İstasyonu
Yıldırım
|
16 | D2274 |
Otosansit 1
Yıldırım
|
17 | D2275 |
Otosansit 2
Yıldırım
|
18 | D3712 |
Otosansit İstasyonu
Yıldırım
|
19 | D1852 |
Cumalıkızık Değirmenönü İstasyonu
Yıldırım
|
20 | D2702 |
Gürsu Kavşağı
Yıldırım
|
21 | D1922 |
Yeşilevler
Yıldırım
|
22 | D3314-S |
Yeşilevler Merkez Camii
Yıldırım
|
23 | D3990 |
204.Sk.
Yıldırım
|
24 | D1926-S |
Karapınar
Yıldırım
|
25 | D3313-S |
Karapınar Cd.
Yıldırım
|
26 | D1927 |
Karapınar
Yıldırım
|
27 | D1928-S |
Aktaştepe
Kestel
|
28 | D1929 |
Aktaştepe
Kestel
|
29 | D3383 |
Karapınar Camii
Kestel
|
Bursa'da yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi çok kullanışlı bir web sitesi. Burada Bursa'daki tüm toplu taşıma araçlarının listelendiğini ve şehir rehberi sunulduğunu görebilirsiniz. Özellikle D7 - Karapınar Mah.-Siteler otobüsü için haritalı olarak kalkış saatleri, çalışma saatleri, güzergahları ve geçtiği duraklar listelenmiştir. Bu otobüs hafta içi KARAPINAR yönünde 06:30'da ilk seferini yapar ve Cumartesi günü son seferi 20:00'dadır. Bu otobüs Gürsu, Kestel ve Yıldırım ilçelerinden geçer.
Yol Tarifi, Bursa'daki toplu taşıma ulaşım bilgilerini haritalı olarak sunan en iyi şehir rehberidir. Ziyaret edenler veya bu şehirde yaşayanlar için Yol Tarifi'ni kullanarak herhangi bir toplu taşıma aracına ulaşmak çok kolaydır. Ayrıca, otobüslerin geçtiği bazı duraklar da listelenmiştir. Bu sayede, istediğiniz yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Bursa Burulaş Otobüseri
Balaban Mah.-Vakıf Sk.
Yıldırım
|
|
Siteler - Çekirge D.hst.
Osmangazi
Yıldırım
|
|
Alanyurt - Ring
İnegöl
|
|
Korupark İst. - Ring
Osmangazi
Nilüfer
|
|
Yaylacık Mh. - Ring
Osmangazi
Nilüfer
|
D7 Otobüsü Nerden Geçer?
D7 - Karapınar Mah.-Siteler hattı
Gürsu,
Kestel,
Yıldırım
ilçelerinden geçer.
D7 Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
D7 - Karapınar Mah.-Siteler otobüsünün
KARAPINAR yönünde hafta içi ilk seferi saat
06:30'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen D7 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
D7 Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
D7 - Karapınar Mah.-Siteler otobüsünün
KARAPINAR yönünde Cumartesi günü son seferi saat
20:00'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen D7 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.