Burulaş D12H - Gürsu İst.-Cüneyt Yıldız Devlet Hst. Otobüsü
D12H Otobüsü Gürsu İstasyonu Hareket Saatleri
D12H Otobüsü Gürsu İstasyonu Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | D4492 |
Gürsu Otobüs Peronu
Gürsu
|
2 | D5221 |
Somuncu Baba Camii
Gürsu
|
3 | D3194 | |
4 | D3453 | |
5 | D3454 | |
6 | D2002 |
Karanfil Cd.
Gürsu
|
7 | D2004 |
Gürsu Meydan
Gürsu
|
8 | D2998 |
Gürsu Merkez Camii
Gürsu
|
9 | D1999 |
Atatürk Cd. 8
Gürsu
|
10 | D1998 |
Atatürk Cd. 7
Gürsu
|
11 | D1996 |
Atatürk Cd. 6
Gürsu
|
12 | D1995 |
Atatürk Cd. 5
Gürsu
|
13 | D1994 |
Atatürk Cd. 4
Gürsu
|
14 | D4421 | |
15 | D3523 | |
16 | D3524 |
Turgut Özal Cd.
Gürsu
|
17 | D4592 |
Turgut Özal Cd.2
Gürsu
|
18 | D3520 |
Turgut Özal Cd.
Gürsu
|
19 | D1883 |
Gürsu İstasyonu
Gürsu
|
D12H Otobüsü Şehit Cengiz Topel Cad. Hareket Saatleri
D12H Otobüsü Şehit Cengiz Topel Cad. Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | D1883 |
Gürsu İstasyonu
Gürsu
|
2 | D3187 |
Atatürk Cd. 2
Gürsu
|
3 | D3188 |
Atatürk Cd. 3
Gürsu
|
4 | D3004 |
Atatürk Cd. 4
Gürsu
|
5 | D3003 |
Atatürk Cd. 5
Gürsu
|
6 | D1997 |
Atatürk Cd. 6
Gürsu
|
7 | D1998-S |
Atatürk Cd. 7
Gürsu
|
8 | D1999-S |
Atatürk Cd. 8
Gürsu
|
9 | D2998 |
Gürsu Merkez Camii
Gürsu
|
10 | D2000 |
Gürsu Meydan
Gürsu
|
11 | D3899 |
Zafer Cd. 3
Gürsu
|
12 | D3903 |
Zafer Cd. 1
Gürsu
|
13 | D4297 |
Zafer Cd.
Gürsu
|
14 | D4033 |
Gürsu Devlet Hastanesi
Gürsu
|
15 | D4298 |
Zafer Cd.
Gürsu
|
16 | D3904 |
Zafer Cd. 1
Gürsu
|
17 | D3900 |
Zafer Cd. 3
Gürsu
|
18 | D2002-S |
Karanfil Cd.
Gürsu
|
19 | D3455 | |
20 | D3456 | |
21 | D3193 | |
22 | D5221-S |
Somuncu Baba Camii
Gürsu
|
23 | D4492 |
Gürsu Otobüs Peronu
Gürsu
|
Gürsu İstasyonu-Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi arasını kolayca ulaşmak isteyenler için Yol Tarifi, Burulaş D12H otobüsünü sunuyor. Bu otobüs Gürsu ilçelerinden geçiyor ve hafta içi ilk seferi saat 07:35'de başlıyor. Cumartesi günü son seferi ise saat 23:50'de bitiyor. Otobüs, Gürsu İstasyonu'ndan başlayarak Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi'ne kadar olan güzergah üzerindeki bazı duraklar arasında geçiyor. Bu duraklar arasında; Gürsu Belediyesi, Gürsu Meydan, Gürsu İlkokulu, Gürsu Lisesi, Gürsu İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Gürsu PTT bulunuyor.
Yol Tarifi Türkiye'deki tüm şehirler için toplu taşıma ve şehir rehberi sunuyor. Burulaş D12H otobüsünü arayanlar Yol Tarifi'ni kullanarak kalkış / varış saatlerini, geçtiği duraklar ve güzergah bilgilerini haritalı olarak bulabilirler. Yol Tarifi toplu taşıma ulaşımı için en iyi şehir rehberidir ve bu şehirdeki tüm toplu taşıma ile ulaşım bilgileri haritalar üzerinde sunulur.
Bursa Burulaş Otobüseri
Balaban Mah.-Vakıf Sk.
Yıldırım
|
|
Siteler - Çekirge D.hst.
Osmangazi
Yıldırım
|
|
Alanyurt - Ring
İnegöl
|
|
Korupark İst. - Ring
Osmangazi
Nilüfer
|
|
Yaylacık Mh. - Ring
Osmangazi
Nilüfer
|
D12H Otobüsü Nerden Geçer?
D12H - Gürsu İst.-Cüneyt Yıldız Devlet Hst. hattı
Gürsu
ilçelerinden geçer.
D12H Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
D12H - Gürsu İst.-Cüneyt Yıldız Devlet Hst. otobüsünün
GÜRSU İSTASYONU yönünde hafta içi ilk seferi saat
07:35'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen D12H hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
D12H Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
D12H - Gürsu İst.-Cüneyt Yıldız Devlet Hst. otobüsünün
GÜRSU İSTASYONU yönünde Cumartesi günü son seferi saat
23:50'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen D12H hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.