Ego 721-1 - Ankara Adliyesi-Urankent Otobüsü
721-1 Otobüsü Söğütözü Mh.mh.2180.cd.çankaya/Ankara Hareket Saatleri
721-1 Otobüsü Söğütözü Mh.mh.2180.cd.çankaya/Ankara Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 13029 |
Türkiye Petrolleri
Çankaya
|
2 | 13030 |
Milli İrade Köprüsü
Çankaya
|
3 | 10744 |
Emsan Sitesi
Çankaya
|
4 | 52291 |
Gazi Fişek Fabrikası
Etimesgut
|
5 | 52292 |
Gazi
Yenimahalle
|
6 | 11471 |
Türk Patent Enstitüsü
Yenimahalle
|
7 | 11522 |
Güzel Sanatlar
Yenimahalle
|
8 | 11532 |
Ankara Büyükşehir Belediyesi
Yenimahalle
|
9 | 11556 |
Ankara Tren Garı
Altındağ
|
10 | 11646 |
Adliye
Altındağ
|
11 | 11590 |
Maltepe Pazarı
Altındağ
|
12 | 11542 |
Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı
Altındağ
|
13 | 11535 |
Dört Mevsim Parkı
Yenimahalle
|
14 | 52294 |
Hipodrom
Yenimahalle
|
15 | 10702 |
Ankapark
Yenimahalle
|
16 | 20661 |
Çiftlik Durağı
Yenimahalle
|
17 | 20650 |
Nüfus
Yenimahalle
|
18 | 20662 |
Cemre Parkı
Yenimahalle
|
19 | 20615 |
Nazım Hikmet
Yenimahalle
|
20 | 22007 |
Anadolu Bulvarı
Yenimahalle
|
21 | 22012 |
325. Sokak
Yenimahalle
|
22 | 20614 |
Onkoloji Hastanesi
Yenimahalle
|
Yol Tarifi, Türkiye'deki tüm şehirler için toplu taşıma ve şehir rehberi sunan bir web sitesidir. Ankara'da 721-1 - Ankara Adliyesi-Urankent otobüsünün hizmet verdiğini görebilirsiniz. Bu otobüs Altındağ, Etimesgut, Yenimahalle ve Çankaya ilçelerinden geçer. 721-1 - Ankara Adliyesi-Urankent otobüsü hafta içi ilk seferi saat 16:50'da başlar ve Cumartesi günü son seferi saat 'da biter. Bu otobüs SÖĞÜTÖZÜ MH.MH.2180.CD.ÇANKAYA/ANKARA yönünde hizmet vermektedir. Yol Tarifi, bu otobüs için kalkış / varış saatleri, geçtiği bazı duraklar gibi bilgileri haritalı olarak sunar.
Yol Tarifi, toplu taşıma ulaşımı için en iyi şehir rehberidir. Ankara'da yaşayan veya ziyaret edenler için Yol Tarifi'nin toplu taşıma ile ulaşım bilgilerinin haritalı olarak bulunduğunu unutmayın! Yol Tarifi'ni kullanarak kolayca istediğiniz yere ulaşabilirsiniz!
Ankara Ego Otobüseri
Bağlum-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı-Bakanlıklar
Keçiören
Çankaya
Altındağ
|
|
Beşevler-Eryaman
Yenimahalle
Etimesgut
Çankaya
|
|
Sincan-Ümitköy Metro İstasyonu
Etimesgut
Çankaya
Sincan
|
|
Elvankent-Eryaman 1.2. Etap Metro İstasyonu
Etimesgut
Sincan
|
|
Malazgirt Mah.-Turtaş Sit.-Kızılay-Ulus
Çankaya
Altındağ
|
721-1 Otobüsü Nerden Geçer?
721-1 - ANKARA ADLİYESİ-URANKENT hattı
Altındağ,
Etimesgut,
Yenimahalle,
Çankaya
ilçelerinden geçer.
721-1 Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
721-1 - ANKARA ADLİYESİ-URANKENT otobüsünün
SÖĞÜTÖZÜ MH.MH.2180.CD.ÇANKAYA/ANKARA yönünde hafta içi ilk seferi saat
16:50'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 721-1 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
721-1 Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
721-1 - ANKARA ADLİYESİ-URANKENT otobüsünün
SÖĞÜTÖZÜ MH.MH.2180.CD.ÇANKAYA/ANKARA yönünde Cumartesi günü son seferi saat
'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 721-1 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.