Ego 427-7 - Subayevleri-A. Ayrancı Otobüsü
427-7 Otobüsü Hasköy Mh.üçpınar Cd.keçiören/Ankara Hareket Saatleri
427-7 Otobüsü Hasköy Mh.üçpınar Cd.keçiören/Ankara Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 41722 |
Hasköy Merkez Camii
Keçiören
|
2 | 40078 |
Akşemsettin Durağı
Keçiören
|
3 | 40074 |
Subayevleri Hareket Noktası
Keçiören
|
4 | 40052 |
Sandalcı Sokak
Keçiören
|
5 | 40047 |
Toygar Börekçi İlköğretim Okulu
Keçiören
|
6 | 40055 |
Gölbaşı Sokak
Keçiören
|
7 | 40038 |
Kalender Sokak
Keçiören
|
8 | 40042 |
Üçyıldız Pazar Yeri
Keçiören
|
9 | 40173 |
Bando Sokak
Keçiören
|
10 | 40169 |
Fahrettin Altay Caddesi
Keçiören
|
11 | 40174 |
Atatürk Anadolu İmam Hatip Lisesi
Keçiören
|
12 | 40168 |
Veteriner Fakültesi
Altındağ
|
13 | 40167 |
Dışkapı Hastane Durağı
Altındağ
|
14 | 40473 |
Yıba Çarşısı
Altındağ
|
15 | 40157 |
Atatürk Anadolu Lisesi
Altındağ
|
16 | 40462 |
Ulus 100.Yıl Çarşısı
Altındağ
|
17 | 11647 |
Opera
Altındağ
|
18 | 11652 |
Sıhhıye
Altındağ
|
19 | 11602 |
Kızılay
Çankaya
|
20 | 12210 |
Güvenpark
Çankaya
|
21 | 12217 |
Meclis
Çankaya
|
22 | 12247 |
Abd Büyükelçiliği
Çankaya
|
23 | 12246 |
Yaylagül Sokağı
Çankaya
|
24 | 12130 |
Ali Dede Caddesi
Çankaya
|
25 | 12134 |
Kuveyt Caddesi
Çankaya
|
26 | 12131 |
Yeşilyurt Sokağı
Çankaya
|
27 | 12129 |
Rusya Büyükelçiliği
Çankaya
|
28 | 12128 |
Necip Hablemitoğlu Parkı
Çankaya
|
29 | 12171 |
Portakal Çiçeği Residence
Çankaya
|
30 | 12172 |
Ansera
Çankaya
|
31 | 12124 |
Necip Hablemitoğlu Parkı
Çankaya
|
32 | 12125 |
Mesnevi Sokak
Çankaya
|
33 | 12126 |
Kavaklıdere Polıs Merkezi
Çankaya
|
34 | 12127 |
Ant Başkanlığı
Çankaya
|
35 | 12133 |
Ahmet Vefik Paşa Ortaokulu
Çankaya
|
36 | 12260 |
Afet İnan Parkı
Çankaya
|
37 | 12252 |
Kuğulu Park
Çankaya
|
38 | 12250 |
Tübitak
Çankaya
|
39 | 12223 |
Meclis
Çankaya
|
40 | 12220 |
Güvenpark
Çankaya
|
41 | 11617 |
Kızılay
Çankaya
|
42 | 30009 |
Sıhhiye
Altındağ
|
43 | 30384 |
Opera
Altındağ
|
44 | 30391 |
Ulus
Altındağ
|
45 | 30030 |
Yıldırım Beyazıt Vergi Dairesi
Altındağ
|
46 | 30040 |
Yıba Çarşısı
Altındağ
|
47 | 31682 |
Dışkapı Hastanesi
Altındağ
|
48 | 30431 |
Veteriner Fakültesi
Altındağ
|
49 | 41481 |
Çağdaş Sokak
Keçiören
|
50 | 40487 |
Atatürk Anadolu İmam Hatip Lisesi
Altındağ
|
51 | 40175 |
Market Durağı
Keçiören
|
52 | 40478 |
Fahrettin Altay Caddesi
Keçiören
|
53 | 40037 |
Şehit Makbule Sokak
Keçiören
|
54 | 41689 |
Kavacık Polis Merkezi Amirliği
Keçiören
|
55 | 41306 |
Cihangir Caddesi
Keçiören
|
56 | 41308 |
Aksa Cami
Keçiören
|
57 | 40050 |
Fethi Bey Sokak
Keçiören
|
58 | 40086 |
Centilmen Sokak
Keçiören
|
Ankara'da yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi, çok yararlı bir web sitesi. Yol Tarifi, EGO 427-7 - Subayevleri-A. Ayrancı Otobüsü hakkında bilgiler sunuyor. Bu otobüs Altındağ, Keçiören ve Çankaya ilçelerinden geçiyor. Hafta içi ilk seferi saat 06:30'da başlıyor ve Cumartesi günü son seferi saat 21:30'da bitiyor. Bu otobüsü arayanlar Yol Tarifi'ni kullanarak bu hat için kalkış / varış saatlerini, geçtiği bazı durakları ve görülebilecek yerleri öğrenebilirler. Yol Tarifi, Türkiye'deki tüm şehirler için toplu taşıma ve şehir rehberi sunan en iyi web sitesidir. Bu şehir için toplu taşıma ile ulaşım bilgileri haritalı olarak bulunabilir. Ayrıca, Yol Tarifi, toplu taşıma ile ulaşmak isteyenler için en kullanışlı aracı sunuyor.
Ankara Ego Otobüseri
Bağlum-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı-Bakanlıklar
Keçiören
Çankaya
Altındağ
|
|
Beşevler-Eryaman
Yenimahalle
Etimesgut
Çankaya
|
|
Çimşit-Koru Metro İstasyonu
Etimesgut
Çankaya
Sincan
|
|
Elvankent-Eryaman 1.2. Etap Metro İstasyonu
Etimesgut
Sincan
|
|
Malazgirt Mah.-Turtaş Sit.-Kızılay-Ulus
Çankaya
Altındağ
|
427-7 Otobüsü Nerden Geçer?
427-7 - SUBAYEVLERİ-A. AYRANCI hattı
Altındağ,
Keçiören,
Çankaya
ilçelerinden geçer.
427-7 Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
427-7 - SUBAYEVLERİ-A. AYRANCI otobüsünün
HASKÖY MH.ÜÇPINAR CD.KEÇİÖREN/ANKARA yönünde hafta içi ilk seferi saat
06:30'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 427-7 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
427-7 Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
427-7 - SUBAYEVLERİ-A. AYRANCI otobüsünün
HASKÖY MH.ÜÇPINAR CD.KEÇİÖREN/ANKARA yönünde Cumartesi günü son seferi saat
21:30'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 427-7 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.