Ego 357 - Kıbrısköyü-Sağduyu Caddesi-Mamak-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı-Sıhhıye-Ulus Otobüsü
357 Otobüsü Kıbrıs Mh.kıbrıs Köyü Cd.mamak/Ankara Hareket Saatleri
357 Otobüsü Kıbrıs Mh.kıbrıs Köyü Cd.mamak/Ankara Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 31245 | |
2 | 31227 |
Kıbrıs Köyü Tekbir Camii
Mamak
|
3 | 31230 |
Mezarlık
Mamak
|
4 | 31231 | |
5 | 31213 |
Taş Ocağı
Mamak
|
6 | 31240 |
Veysel Karani Caddesi
Mamak
|
7 | 31225 |
Çamlık
Mamak
|
8 | 31224 |
Kıbrıs Köyü Caddesi
Mamak
|
9 | 31223 |
Kıbrıs Köyü Sağlık Ocağı
Mamak
|
10 | 31222 | |
11 | 31218 |
Yunus Emre
Mamak
|
12 | 31215 |
Erenler
Mamak
|
13 | 31221 |
Ümit Kent Sitesi
Mamak
|
14 | 31220 |
Mamak Sitesi
Mamak
|
15 | 31266 |
Yeni Bayındır
Mamak
|
16 | 31209 |
Sağduyu Caddesi
Mamak
|
17 | 31268 | |
18 | 31270 |
İmamı Azam Camii
Mamak
|
19 | 31249 |
Sağduyu Saat Kulesi
Mamak
|
20 | 31114 |
Sağduyu Caddesi 1
Mamak
|
21 | 31107 |
Yeşilbayır Orta Camii
Mamak
|
22 | 31144 |
Yeşilbayır Sağlık Ocağı
Mamak
|
23 | 31141 |
Yeşilbayır
Mamak
|
24 | 31138 |
Mamak Devlet Hastanesi
Mamak
|
25 | 31133 |
Mamak Devlet Hastanesi
Mamak
|
26 | 31067 | |
27 | 31065 |
Üreğil Millet Bahçesi
Mamak
|
28 | 31061 |
Üreğil Köyyolu
Mamak
|
29 | 31620 |
Boğaziçi
Mamak
|
30 | 30301 |
Dutluk 2
Mamak
|
31 | 30803 |
Mamak Köprü
Mamak
|
32 | 30796 | |
33 | 30639 |
Kaymakamlık
Mamak
|
34 | 30664 |
Park Vadi Konutları
Mamak
|
35 | 30504 |
Saime Kadın
Mamak
|
36 | 30501 | |
37 | 30143 |
Şehitlik
Mamak
|
38 | 30137 |
Tıp Fakültesi
Mamak
|
39 | 30122 |
Dikimevi
Çankaya
|
40 | 30073 |
Siyasal
Çankaya
|
41 | 30069 |
Kurtuluş
Çankaya
|
42 | 30063 |
Kurtuluş Parkı
Çankaya
|
43 | 30055 |
Kolej
Çankaya
|
44 | 12329 |
Sgk İl Müdürlüğü
Çankaya
|
45 | 11625 |
Kızılay
Çankaya
|
46 | 30007 |
Sıhhiye
Altındağ
|
47 | 32036 |
Kültür Ve Turizm Bakanlığı
Altındağ
|
48 | 11643 |
Opera
Altındağ
|
49 | 11557 |
Ankara Spor Salonu
Altındağ
|
50 | 11561 |
Atatürk Spor Salonu
Altındağ
|
51 | 30035 |
Anafartalar
Altındağ
|
52 | 30402 |
Ulus Hal
Altındağ
|
53 | 30017 |
Yeğenbey Vergi Dairesi
Altındağ
|
54 | 30018 |
Denizciler
Altındağ
|
55 | 30056 |
Tacettin Dergahı
Altındağ
|
56 | 30067 |
Zekai Tahir Burak Hastanesi
Altındağ
|
57 | 30071 |
Cebeci
Altındağ
|
58 | 30119 |
Dikimevi
Çankaya
|
59 | 30129 |
Ankara Tıp Fakültesi
Mamak
|
60 | 30114 |
Tıp Fakültesi
Mamak
|
61 | 30146 |
Şehitlik
Mamak
|
62 | 30500 | |
63 | 30503 |
Saime Kadın
Mamak
|
64 | 30665 |
Park Vadi Konutları
Mamak
|
65 | 30638 |
Kaymakamlık
Mamak
|
66 | 30641 |
Mamak Belediyesi
Mamak
|
67 | 30795 | |
68 | 30801 |
Köprübaşı Camii
Mamak
|
69 | 30804 |
Mamak Köprü 2
Mamak
|
70 | 30806 |
Dutluk 1
Mamak
|
71 | 30302 |
Dutluk 2
Mamak
|
72 | 30308 |
Boğaziçi
Mamak
|
73 | 31062 |
Üreğil Köyyolu
Mamak
|
74 | 31066 |
Üreğil Millet Bahçesi
Mamak
|
75 | 31129 | |
76 | 31136 |
Mamak Devlet Hastanesi
Mamak
|
77 | 31142 |
Yeşilbayır
Mamak
|
78 | 31143 |
Yeşilbayır Sağlık Ocağı
Mamak
|
79 | 31105 |
Yeşilbayır Orta Camii
Mamak
|
80 | 31109 |
Sağduyu Caddesi 1
Mamak
|
81 | 31250 |
Sağduyu Saat Kulesi
Mamak
|
82 | 31271 |
İmamı Azam Camii
Mamak
|
83 | 31269 | |
84 | 31210 |
Sağduyu Caddesi
Mamak
|
85 | 31267 |
Yeni Bayındır
Mamak
|
86 | 31205 |
Mamak Site
Mamak
|
87 | 31232 |
Ümit Kent Sitesi
Mamak
|
88 | 31233 |
Erenler
Mamak
|
89 | 31234 |
Yunus Emre
Mamak
|
90 | 31236 | |
91 | 31237 |
Kıbrısköyü Sağlık Ocağı
Mamak
|
92 | 31238 |
Kıbrısköyü Caddesi 1
Mamak
|
93 | 31239 |
Çamlık
Mamak
|
94 | 31228 |
Veysel Karani Caddesi
Mamak
|
95 | 31241 |
Taş Ocağı
Mamak
|
96 | 31242 |
Kıbrısköyü İlkokulu
Mamak
|
97 | 31243 |
Mezarlık
Mamak
|
98 | 31244 |
Kıbrıs Köyü Tekbir Camii
Mamak
|
99 | 31229 |
Ankara'da yaşayanlar veya ziyaret edenler için Yol Tarifi, 357 - KIBRISKÖYÜ-SAĞDUYU CADDESİ-MAMAK-15 TEMMUZ KIZILAY MİLLİ İRADE MEYDANI-SIHHIYE-ULUS otobüsünün kalkış saatleri, çalışma saatleri, güzergahları ve geçtiği duraklar hakkında bilgi vermektedir. Bu otobüs Altındağ, Mamak ve Çankaya ilçelerinden geçer. Hafta içi ilk seferi 06:10'da başlayan otobüs, Cumartesi günü 23:20'de son seferini yapar. Otobüs, 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı, Sıhhıye ve Ulus arasında hizmet vermektedir.
Yol Tarifi, toplu taşıma ulaşımı için en iyi şehir rehberidir. Ankara'daki tüm otobüslerin kalkış saatleri, çalışma saatleri, güzergahları ve geçtiği duraklar haritalı olarak bulunabilir. Ayrıca toplu taşıma ile ulaşabileceğiniz diğer şehirler de listelenmiştir. Yol Tarifi'ni kullanarak Ankara'daki toplu taşıma ile ulaşabileceğiniz her yeri keşfedebilirsiniz.
Ankara Ego Otobüseri
Bağlum-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı-Bakanlıklar
Keçiören
Çankaya
Altındağ
|
|
Beşevler-Eryaman
Yenimahalle
Etimesgut
Çankaya
|
|
Çimşit-Koru Metro İstasyonu
Etimesgut
Çankaya
Sincan
|
|
Elvankent-Eryaman 1.2. Etap Metro İstasyonu
Etimesgut
Sincan
|
|
Malazgirt Mah.-Turtaş Sit.-Kızılay-Ulus
Çankaya
Altındağ
|
357 Otobüsü Nerden Geçer?
357 - KIBRISKÖYÜ-SAĞDUYU CADDESİ-MAMAK-15 TEMMUZ KIZILAY MİLLİ İRADE MEYDANI-SIHHIYE-ULUS hattı
Altındağ,
Mamak,
Çankaya
ilçelerinden geçer.
357 Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
357 - KIBRISKÖYÜ-SAĞDUYU CADDESİ-MAMAK-15 TEMMUZ KIZILAY MİLLİ İRADE MEYDANI-SIHHIYE-ULUS otobüsünün
KIBRIS MH.KIBRIS KÖYÜ CD.MAMAK/ANKARA yönünde hafta içi ilk seferi saat
06:10'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 357 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
357 Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
357 - KIBRISKÖYÜ-SAĞDUYU CADDESİ-MAMAK-15 TEMMUZ KIZILAY MİLLİ İRADE MEYDANI-SIHHIYE-ULUS otobüsünün
KIBRIS MH.KIBRIS KÖYÜ CD.MAMAK/ANKARA yönünde Cumartesi günü son seferi saat
23:20'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 357 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.