Ego 307 - Siteler-Boğaziçi-Metehan Otobüsü
307 Otobüsü Ptt Evleri Mh.mh.ereğli Cd.mamak/Ankara Hareket Saatleri
307 Otobüsü Ptt Evleri Mh.mh.ereğli Cd.mamak/Ankara Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 31952 |
Mamak Tedaş
Mamak
|
2 | 31954 |
Uğurlu Camii
Altındağ
|
3 | 31955 |
Ereğli Caddesi
Altındağ
|
4 | 31956 |
Ereğli Caddesi Girişi
Altındağ
|
5 | 31957 |
Karpuzlu 2 Cadde Son Durak
Altındağ
|
6 | 31958 |
Karpuzlu 2 Cadde Girişi
Altındağ
|
7 | 30605 |
Keresteciler Çarşısı Camii
Altındağ
|
8 | 30678 |
Siteler
Mamak
|
9 | 30685 |
Askeri Lojmanlar
Mamak
|
10 | 30720 |
Altıağaç
Mamak
|
11 | 30765 |
Kolordu Şehitler Parkı
Mamak
|
12 | 30826 |
Karaağaç Mahallesi
Mamak
|
13 | 30830 | |
14 | 30832 |
Mamak Köprü
Mamak
|
15 | 30804 |
Mamak Köprü 2
Mamak
|
16 | 30302 |
Dutluk 2
Mamak
|
17 | 30305 |
Boğaziçi Şelale
Mamak
|
18 | 30768 |
Boğaziçi
Mamak
|
19 | 31897 |
Boğaziçi 1
Mamak
|
20 | 30303 |
Boğaziçi Merkez Camii
Mamak
|
21 | 32002 |
Neşet Ertaş Caddesi
Mamak
|
22 | 30265 |
Neşet Ertaş Caddesi 1
Mamak
|
23 | 31833 |
Pazaryeri
Mamak
|
24 | 30284 |
Natoyolu Tepe
Mamak
|
25 | 30262 | |
26 | 30330 |
Cengizhan Mahallesi
Mamak
|
27 | 30343 | |
28 | 30332 |
Park Sema Sitesi
Mamak
|
29 | 30345 |
Sultan Fatih Caddesi
Mamak
|
30 | 30347 |
Gemi İş Merkezi
Mamak
|
31 | 30337 |
Dağlıca Şehitleri Parkı
Mamak
|
32 | 30377 |
970.Cadde
Mamak
|
33 | 30378 |
Akşemsettin Sağlık Ocağı
Mamak
|
34 | 31878 | |
35 | 31876 |
Mamak Kapalı Spor Salonu
Mamak
|
36 | 30376 |
976 Sokak Son Durak
Mamak
|
Ankara'da yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi, 307 - SİTELER-BOĞAZİÇİ-METEHAN otobüsü hakkında önemli bilgiler sunuyor. Bu otobüs Altındağ ve Mamak ilçelerinden geçiyor. Hafta içi PTT EVLERİ MH.MH.EREĞLİ CD.MAMAK/ANKARA yönünde ilk seferi saat 18:45'da başlıyor ve Cumartesi günü son seferi saat 'da bitiyor. Bu otobüs yolcularını Boğaziçi, Siteler, Metehan ve daha birçok mekan arasında taşıyor. Yol Tarifi, bu şehirdeki toplu taşıma ulaşım bilgilerini haritalı olarak sunan en iyi şehir rehberidir. Yol Tarifi'ni kullanarak 307 - SİTELER-BOĞAZİÇİ-METEHAN otobüsü hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Ankara Ego Otobüseri
Bağlum-Ulus-15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı-Bakanlıklar
Keçiören
Çankaya
Altındağ
|
|
Beşevler-Eryaman
Yenimahalle
Etimesgut
Çankaya
|
|
Çimşit-Koru Metro İstasyonu
Etimesgut
Çankaya
Sincan
|
|
Elvankent-Eryaman 1.2. Etap Metro İstasyonu
Etimesgut
Sincan
|
|
Malazgirt Mah.-Turtaş Sit.-Kızılay-Ulus
Çankaya
Altındağ
|
307 Otobüsü Nerden Geçer?
307 - SİTELER-BOĞAZİÇİ-METEHAN hattı
Altındağ,
Mamak
ilçelerinden geçer.
307 Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
307 - SİTELER-BOĞAZİÇİ-METEHAN otobüsünün
PTT EVLERİ MH.MH.EREĞLİ CD.MAMAK/ANKARA yönünde hafta içi ilk seferi saat
18:45'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 307 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
307 Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
307 - SİTELER-BOĞAZİÇİ-METEHAN otobüsünün
PTT EVLERİ MH.MH.EREĞLİ CD.MAMAK/ANKARA yönünde Cumartesi günü son seferi saat
'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 307 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.