Ego 134 - Söğütözü Metro İst.-Ç.ambar-Çiğdem Mah. Otobüsü
134 Otobüsü Kızılırmak Mh.mh.eskişehir Yolu Çankaya/Ankara Hareket Saatleri
134 Otobüsü Kızılırmak Mh.mh.eskişehir Yolu Çankaya/Ankara Güzergahı
# | Durak Kodu | Durak Adı |
---|---|---|
1 | 13080 |
Söğütözü Metro İstasyonu
Çankaya
|
2 | 12626 |
Armada
Çankaya
|
3 | 10889 |
Bayındır Hastanesi
Çankaya
|
4 | 10800 |
Kızılırmak
Çankaya
|
5 | 10801 |
Engelsiz Çocuk Parkı
Çankaya
|
6 | 12848 |
Firdevs Camii
Çankaya
|
7 | 10837 |
Yeni Konak
Çankaya
|
8 | 10836 |
1431. Cadde
Çankaya
|
9 | 10827 |
Deniz Apartmanı
Çankaya
|
10 | 12971 |
Kuruçay Sitesi
Çankaya
|
11 | 13081 |
Anıt Apartmanı
Çankaya
|
12 | 12972 |
Türkan Saylan Parkı
Çankaya
|
13 | 13023 |
Kelebek Sitesi
Çankaya
|
14 | 13024 |
Saruhan Apartmanı
Çankaya
|
15 | 13025 |
Gökçe Parkı
Çankaya
|
16 | 14168 |
1545.Cadde
Çankaya
|
17 | 13027 |
Dış İşleri Arşiv Binası
Çankaya
|
18 | 10828 |
Gökkuşağı Sitesi
Çankaya
|
19 | 10853 |
Meral Yaman Okay Parkı
Çankaya
|
20 | 10866 |
Hasan Ali Yücel Lisesi
Çankaya
|
21 | 10852 |
Başak Parkı
Çankaya
|
22 | 10850 |
Vadi Sitesi
Çankaya
|
23 | 10851 |
Park Sitesi
Çankaya
|
24 | 10815 |
Mavikent Sitesi
Çankaya
|
25 | 10823 |
Eko Sitesi
Çankaya
|
26 | 10824 |
Ankara Evleri
Çankaya
|
27 | 10845 |
Üç Evler Safir Evleri
Çankaya
|
28 | 10831 |
Anıl Sitesi
Çankaya
|
29 | 12973 |
Türkan Saylan Parkı
Çankaya
|
30 | 13082 |
Gülpembe Apartmanı
Çankaya
|
31 | 12987 |
Kuruçay Sitesi
Çankaya
|
32 | 10840 |
Deniz Apartmanı
Çankaya
|
33 | 10839 |
Seda Apartmanı
Çankaya
|
34 | 10841 |
Onur Sitesi
Çankaya
|
35 | 12847 |
Firdevs Camii
Çankaya
|
36 | 10804 |
Engelsiz Çocuk Parkı
Çankaya
|
37 | 10799 |
Pembe Köşk Konutları
Çankaya
|
Ankara'da yaşayanlar ve ziyaret edenler için Yol Tarifi çok kullanışlı bir kaynak. Yol Tarifi, 134 - SÖĞÜTÖZÜ METRO İST.-Ç.AMBAR-ÇİĞDEM MAH. otobüsünün hafta içi ilk seferinin saat 06:35'de KIZILIRMAK MH.MH.ESKİŞEHİR YOLU ÇANKAYA/ANKARA yönünde olduğunu ve Cumartesi günü son seferinin saat 'de olduğunu gösteriyor. Bu otobüs Çankaya ilçelerinden geçiyor ve yolculuk sırasında Söğütözü Metro İstasyonu, Çamlıca Tepesi, Gazi Üniversitesi, Çayyolu Metro İstasyonu, Bilkent Üniversitesi ve Çiğdem Mahallesi gibi görülebilecek birkaç yerden geçiyor.
Yol Tarifi'ni kullanarak bu otobüs hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Bu sayfada otobüslerin kalkış saatleri, çalışma saatleri, güzergahları ve geçtiği duraklar haritalı olarak bulunmaktadır. Ayrıca Yol Tarifi, Türkiye'deki tüm şehirler için toplu taşıma ve şehir rehberi sunan en iyi kaynaklardan biri olarak da biliniyor. Bu şehir için de toplu taşıma ile ulaşım bilgileri haritalı olarak bulunuyor.
Yol Tarifi'ni kullanarak bu otobüs hakkında detaylı bilgi edinebilir ve Ankara'daki tarihi mekanlar arasında rahatlıkla seyahat edebilirsiniz.
Ankara Ego Otobüseri
15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı-Ulus-Okullar-Bağlum
Keçiören
Çankaya
Altındağ
|
|
Beşevler-Eryaman
Yenimahalle
Etimesgut
Çankaya
|
|
Çimşit-Koru Metro İstasyonu
Etimesgut
Çankaya
Sincan
|
|
Elvankent-Eryaman 1.2. Etap Metro İstasyonu
Etimesgut
Sincan
|
|
Malazgirt Mah.-Turtaş Sit.-Kızılay-Ulus
Çankaya
Altındağ
|
134 Otobüsü Nerden Geçer?
134 - SÖĞÜTÖZÜ METRO İST.-Ç.AMBAR-ÇİĞDEM MAH. hattı
Çankaya
ilçelerinden geçer.
134 Otobüsünün İlk Seferi Saat Kaçta?
134 - SÖĞÜTÖZÜ METRO İST.-Ç.AMBAR-ÇİĞDEM MAH. otobüsünün
KIZILIRMAK MH.MH.ESKİŞEHİR YOLU ÇANKAYA/ANKARA yönünde hafta içi ilk seferi saat
06:35'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 134 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.
134 Otobüsünün Son Seferi Saat Kaçta?
134 - SÖĞÜTÖZÜ METRO İST.-Ç.AMBAR-ÇİĞDEM MAH. otobüsünün
KIZILIRMAK MH.MH.ESKİŞEHİR YOLU ÇANKAYA/ANKARA yönünde Cumartesi günü son seferi saat
'dadır.
Detaylı bilgi için yukarıda verilen 134 hattının çalışma saatleri tablosuna
bakınız.